Cemile Bayraktar: "Kemal Sunal filmleri bu ülkeye yapılmış büyük bir kötülük" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Cemile Bayraktar: "Kemal Sunal filmleri bu ülkeye yapılmış büyük bir kötülük"

Geçtiğimiz yıl sonu Yeni Şafak’tan ayrılan yazar Cemile Bayraktar, Türkiye Sineması'nın usta ismi Kemal Sunal’ın rol aldığı filmler hakkında tepki çeken sözler söyledi.

akp-li-cemile-bayraktar-kemal-sunal-filmleri-bu-ulkeye-yapilmis-buyuk-bir-kotuluk-496348-5.jpg

Cemile Bayraktar, Twitter hesabından Kemal Sunal’la ilgili bir yazıyı alıntıladığı paylaşımında Sunal’ın filmlerini çok iyi yapımlar olmadığını öne sürdü. Sözlerini daha da ileri götüren yandaş Bayraktar, “Sunal elbette bizim markamız, değerli, rahmet olsun, ancak bu ülkeye zihinsel anlamda yapılmış büyük bir kötülük.. bu filmler resmen insanın zekâsına hakaret. “ ifadelerini kullandı.

Bayraktar sözlerini “Linç için hazırım ama doğrusu bu, beğenmeseniz de” diyerek bitirdi.

Birgün

Zübük, Deli deli küpeli copculer krali ilk aklima gelen muhteşem filmleri. Kemal sunal toplumu anlatırdı sizin gibi yalakalar onu Şaban olarak tanidiniz sadece

Mizah anlayışı diye bir özelliğin olsa o filmleri anlardın.
Nasıl bakarsan öyle görürsün.
Ben Kemal Sunal filmlerinin hepsinde bir mesaj aldım yararlı bir şeyler edindim.
Sen küfüre odaklamışsın ondan büyük resmi göremiyorsun aplam.

Gscimbom Mobile

Bombos bir yorum

Cumhuriyet'in kurulusundan sonra ülkeye yapilmis en büyük iyiliktir Kemal sunal filmleri

Zübük, Deli deli küpeli copculer krali ilk aklima gelen muhteşem filmleri. Kemal sunal toplumu anlatırdı sizin gibi yalakalar onu Şaban olarak tanidiniz sadece
aksine tamda isimlerini saydığın gibi filmlerden dolayı dert olmus kemal sunal kendılerıne.daha bunun kibar feyzo, öğretmen, koltuk belası gibi filmleri var. asıl dertleri problemleri onlar

Tek bildiği şey 1 erkeğe 4 karının 3. Ya da 4. Kuması olmak olan akılları çok ciddiye almayın. Zaten o bildiğini de yanlış biliyor bu kafalar...

Geçen bir tanıdık da diyordu... Çocuk iken bayılırdi şimdi akp ci oldu ve Kemal Sunal filmleri yahudi ler çekmiş mis mis mis

Üst Alt