Cengiz Özyalçın: "Mehmet Topal’ın transferinde yüzde 50 yol aldık" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Cengiz Özyalçın: "Mehmet Topal’ın transferinde yüzde 50 yol aldık"

Bu yönetim kafasıyla bu amatörlükle Avrupa'da başarı elde edemezsin katılırım ancak bu lig için geçerli değil,bu ligin dinamikleri var,ve bunlar diğer Avrupa liglerinden çok farklı.Dediğim şeyler popülizm değil,bu ligin bu kulübün gerçekleri.

Demek istediğini çok iyi anladım.Katılıyorum

Ama başka ligde olsak kesinlikle düşerdik.

Yaw Song daha iyi sakatlık olmazsa. İstemiyorum ben topalı . Ha olur da Song olmazsa o Zaman alınsın , kazma çok zaten takımda . Song ile de gelsin o da olur ama sadece Mehmet ortasaha müthiş teknik kazanır

Sent from my iPhone using Tapatalk

Mehmet Topal'ı almak sadece oyuncu transferi olmaz. Psikolojik üstünlük açısından da önemli.

Ben negatif değilim Topal'a.

Psikolojik üstülüğün yanına birde min 2.75 milyon euro + gibi bir vurgun daha sokarız kendimize. Sonya yasin gibiler ağlayınca birşey deme hakkımız olmaz. 10 tane yavaş adamla sene daha söveriz. Önce donk malından kçan 2.5 milyon euronun hesabını versinler

Demek istediğini çok iyi anladım.Katılıyorum

Ama başka ligde olsak kesinlikle düşerdik.

Bulunduğumuz lige bağlı,bu ligdeki gibi ligin ağababası olmasak düşebiliriz de tabi ki,neticede Türkiye'deki itibarımızla Avrupa'daki itibarımız çok farklı.

Ama bu ligi gerçekten büyütmeye gerek yok,Beşiktaş Fenerbahçe falan bunlar hakikaten diyorum büyük takım falan değil,boşuna büyütüyoruz.Bu sezon son haftalarda çuvalladı ikisi de,gördük ikisi de beceremiyor bu işi.Biz yarışı Nisan ayına taşıyorsak kesin şampiyon oluyoruz,bir tek 2001 sezonunu hatırlıyorum olamadığımız.Bursaspor dışında kötü kadrolarla şampiyon olan başka takım hatırlıyor musun?Biz bunu 1 değil,kaç kez yaptık,hocasız seyircisiz çoğu zaman yabancısız.Bu takım yine becerir bu işi.Sana tüm samimiyetimle söylüyorum,bu takıma ön libero forvet al,Dürüst'le Albayrak'ı geri getir,yine şampiyon olur.Bu lig bu kadar,camia bütünleşmesi ve ortalama kadrodan başka hiçbir şeye ihtiyacı yok Galatasaray'ın,hatta bütünleşme çok kuvvetli olursa kötü kadrolarla bile şampiyon olabiliyoruz geçmişte yaptığımız var.

31 yaşında dümdüZ bir kazmaya milyonları bağlamak çok büyük hata olur.
Selçuk ve buraktan hic mi ders almadınız

Lanet gelsin Dursuna!

Topalı kulübümüzde görmekten mutluluk duyarmısın?

Havalara uçmam ama memnun olurum,yanına da iyi bir çift yönlü merkez alınması kaydıyla,çünkü Topal salt ön libero,hücum özellikleri zayıf,geriden oyun kuramaz.Ha iyi kesicidir,hava toplarında fena değildir kademe bilgisi iyidir,üçüncü stoper gibi oynar çoğu maçta,takım savunmamızı çok rahatlatır.Bizdeyken mesela daha çok hücuma katılıyordu,geriden oyun kurabiliyordu bazen dikine de oynayabiliyordu.Ancak tamamen defansif bir orta saha oldu son yıllarda.O yüzden tek başına olmaz,gelecek yılki Fener gibi olabiliriz.

topal'ı alıyosan yanına vukcevic gibi pasör almak zorundasın,selçuk-topal???2 tane pas özürlüsü adam,böyle bir planlama olur m yahu.

Yine abartılan bir yerli, yine ligimizin topçuları, yine yaşını başını almış biri.

Topal kadar taş düşsün başınıza Allahın cezaları.

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

Topal bize gelirse FB'nin fazla zararı olmayacak çünkü Topal artık kariyerinin zirvesini yaptı. Bundan sonra hep düşüşte olacak ve bizde FB'de oynadığı gibi oynayamayacak. Biz de 1 sene ortalama üstü performanstan sonra Selçuk gibi gitmeyeceğini bile bile çaresizce gitmesini bekleriz. O nedenle Song, Song, Song!

Her ne kadar Topal'ın kendini geliştirdiğini düşünsem de, fahiş ücretlerle istemem. Giderken hatırlıyorum da çok sevinmiştim. Baya kızıyorduk. Bu arada Song her türlü alınmalı.

Üst Alt