cengiz ünder - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

cengiz ünder

Son dönemde oyun zekası bu kadar yüksek ve bitiriciliği bu kadar iyi bir kanat yetişmedi ülkede. Bunu ilk defa geçen yıl Başakşehir'in Fener ve Beşiktaş maçlarında gözlemlemiştim.

Roma çok fazla kanat oyuncusu aldı buna rağmen şans bulup değerlendirmesi büyük iş.

Hedef Napoli veya Liverpool olmalı artık kendisi için.

Son dönemde oyun zekası bu kadar yüksek ve bitiriciliği bu kadar iyi bir kanat yetişmedi ülkede. Bunu ilk defa geçen yıl Başakşehir'in Fener ve Beşiktaş maçlarında gözlemlemiştim.

Roma çok fazla kanat oyuncusu aldı buna rağmen şans bulup değerlendirmesi büyük iş.

Hedef Napoli veya Liverpool olmalı artık kendisi için.

Niye Napoli? Tamam şampiyonluğa oynuyorlar genelde son yıllarda ama büyüklük olarak Roma'ya nazaran daha geride değil mi? İtalya futboluna hiç hakim olmadığım için bilmiyorum.

Niye Napoli? Tamam şampiyonluğa oynuyorlar genelde son yıllarda ama büyüklük olarak Roma'ya nazaran daha geride değil mi? İtalya futboluna hiç hakim olmadığım için bilmiyorum.
Sistem olarak çok uygun. Callejon gittikçe geriliyor ve yerine cuk diye oturur. Tabii hocası kalmalı, bu çok önemli. Büyüklük olarak da Napoli son yıllarda daha başarılı.

Liverpool'da da Salah giderse yerine düşünülmeli. Kesinlikle yedek kalacağı bir takıma gitmemeli tabii ben şu an için konuşuyorum, 2019 hazirana kadar kalmalı Roma'da ilk etapta.

Sistem olarak çok uygun. Callejon gittikçe geriliyor ve yerine cuk diye oturur. Tabii hocası kalmalı, bu çok önemli. Büyüklük olarak da Napoli son yıllarda daha başarılı.

Liverpool'da da Salah giderse yerine düşünülmeli. Kesinlikle yedek kalacağı bir takıma gitmemeli tabii ben şu an için konuşuyorum, 2019 hazirana kadar kalmalı Roma'da ilk etapta.
Ulasacagi en ust limiti ne goruyorsun hocam merak ettim.

SM-G610F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Bir oyuncuyu doğru kullanmak önemlidir. Hakan Çalhanoğlu'nu genç milli takımlarda izleyip önerdiğimde kendisinin 10 numara değilde ikinci forvet olarak oynaması gereken bir oyuncu olduğunu çokça söylemiştim. Milan'a giderek yanlış bir tercih yaptı ve ısrarla garip mevkilerde oynatılıyor.

Cengiz için de 4-3-3 oynayan ve sağ tarafta forvet oyuncusu kullanan takımlar ideal. Mesela teklif dahi gelse Manchester United, Chelsea gibi takımlara gitmemeli.

Arda o dönem için büyük gözükse de Barcelona'ya giderek hata yaptı mesela ne pas oyununa uygundu ne yeterince tempoluydu ne de Barcelona için uygun mevki oyuncusuydu.

Ulasacagi en ust limiti ne goruyorsun hocam merak ettim.

SM-G610F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Potansiyel olarak bakarsak Tottenham, Liverpool, Arsenal gibi takımları görüyorum şu an için. Mesela Barcelona'yı şu haliyle düşündüğümde o seviyede asla değil, yedek kalacağı takıma da gitmemeli.

Tabii çalışmak da önemlidir ancak bazen farklı şeyler gerekiyor.

Potansiyel olarak bakarsak Tottenham, Liverpool, Arsenal gibi takımları görüyorum şu an için. Mesela Barcelona'yı şu haliyle düşündüğümde o seviyede asla değil, yedek kalacağı takıma da gitmemeli.

Tabii çalışmak da önemlidir ancak bazen farklı şeyler gerekiyor.
Henüz daha erken ama ben bir gün Guardiola ile çalışmasını isterim. Oyuncu gelişimi açısından bana göre Guardiola çok iyi bir teknik direktör.

Keza Nuri Şahin için de çokça şans bulamayacağını yazmıştım. Herkes Khedira'yı keser gözüyle baksa da onun işini zaten Xabi Alonso yapıyordu, bu yüzden o bölgeye dribblin gücü yüksek bir oyuncu gelmeliydi ve Modric alındı sonrasında.

Nuri o dönem Cesc yerine Arsenal'e gitse başarılı olabilirdi.

Oyuncular gideceği takımların sistemini düşünerek hareket etmeli çok fazla oyuncu bu şekilde hatalarla günden güne yok oldular.

Şu an Draxler'in yerinde olsam acilen takımdan ayrılır kendimi Bayern'e atardım mesela, orada yeri hazır.

Tabii bekleyip görmek lazım. Önemli olan bu performansın sürekli olması. 3-4 maç iyi oynayıp sonra sönmesin sonra.
Umarım öyle bir durum olmaz, olmayacağını düşünüyorum çünkü bu çocuk başka. Başakşehir'de izlerken ağzım açık kalmış idi, Türkiye'de yetişip bu derece oyun zekası yüksek bir oyuncu olduğu için.

Son düzenleme:
Umarım öyle bir durum olmaz ama bu çocuk başka. Başakşehir'de izlerken ağzım açık kalmış idi, Türkiye'de yetişip bu derece oyun zekası yüksek bir oyuncu olduğu için.
Evet, bir de Keramettin adminin dediği gibi bitiriciliği muazzam. Çoğu forvetin atamayacağı pozisyonları hiç iplemeden müthiş vuruşlarla gole çeviriyor.

Tabii bekleyip görmek lazım. Önemli olan bu performansın sürekli olması. 3-4 maç iyi oynayıp sonra sönmesin sonra.

Bir de şu var orada iyi oynayıp milli takımda o performansı yansıtamazsa önce medya sonra bizim halk çocuğu bitirir

Klasik bir senaryo olur açıkçası günlük destek verilir ilk hatasında şutlanmaya çalışılır

Bir de şu var orada iyi oynayıp milli takımda o performansı yansıtamazsa önce medya sonra bizim halk çocuğu bitirir

Klasik bir senaryo olur açıkçası günlük destek verilir ilk hatasında şutlanmaya çalışılır

Milli Takım diye bir gayret olmadığı için Cengiz de oynamasın..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Milli Takım diye bir gayret olmadığı için Cengiz de oynamasın..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Öyle bir şey olursa işte Arda gibi antipatik olmaya başlar

Çok kritik bir çizgide şuan yapacağı bir hareket,söyleyeceği bir cümle bile tartışılır hale gelebilir.Özellikle bizim medyayı biliyorsun adamlara haber çıksın yeter kim ne düşünür vs önemli değil onlar için

Üst Alt