cengiz ve albayrak’a transfer yapmayın baskısı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

cengiz ve albayrak’a transfer yapmayın baskısı

Kulislerde konuşulan iddia .

Cengiz ve Albayrak’ın şahsi şirketlerinin vergi borcu ve birtakım ihalelerde güçlük yaşamak istemiyorlarsa Başakşehir’in Şampiyonluk mücadelesinde ayak bağı olmamaları tembihlenmiş.

Transfer çalışmalarının durma noktasına gelmesinin yegane sebebi olduğu ifade ediliyor.

Her iki ismin şirket yönetimlerine vergi cezası tebliğ edildiği ancak yürürlüğe konulmadığı iddia ediliyor.

Açıkçası seçim süreci öncesinde tamamen komple teorisi ve art niyetli olduğu düşünüyorum , gerçek olmamasını Ümit ediyorum.

Gerçek olabilir ama önümüzde seçim var o yüzden oy almak için böyle bir riske göremezler izmirlilere bile şirin görünmek için yapmadiklari saklabanlik kalmıyor

Yuh...şizofrenmi oluyoruz milletçe...kulislerdeki iddiaymış galiba 2 oda bir salon evinde kulis yapmış arkadaş diyecem ama zaten onada saçma gelmiş

Kulislerde konuşulan iddia .

Cengiz ve Albayrak’ın şahsi şirketlerinin vergi borcu ve birtakım ihalelerde güçlük yaşamak istemiyorlarsa Başakşehir’in Şampiyonluk mücadelesinde ayak bağı olmamaları tembihlenmiş.

Transfer çalışmalarının durma noktasına gelmesinin yegane sebebi olduğu ifade ediliyor.

Her iki ismin şirket yönetimlerine vergi cezası tebliğ edildiği ancak yürürlüğe konulmadığı iddia ediliyor.

Açıkçası seçim süreci öncesinde tamamen komple teorisi ve art niyetli olduğu düşünüyorum , gerçek olmamasını Ümit ediyorum.
Bir doktora görün derim

İnanmadım #Yhh

Üst Alt