Cenk Ergün | Futbol Direktörü - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Kusura bakmayın da 3 tllik adama 10 tl verip transfer yapan futbol direktörü başarılı falan değildir. Sen ben de gitsek alırız bu paralarla bu oyuncuları

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

55fcb64514fbc7ca53e3674cacae6220.jpg

GSC App VIP Edition 1.0 ™

haldun da pahalıya alıyordu. tek farkları birinin at kuyruğu var diğeri kel. forman bu 2sindende iyi yönetici

Kusura bakmayın da 3 tllik adama 10 tl verip transfer yapan futbol direktörü başarılı falan değildir. Sen ben de gitsek alırız bu paralarla bu oyuncuları

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bence gitmeye bile gerek yok telefonla arayıp söylesen hatta paketim bitiyor sen beni ara desen bu paralara yine gelirler.

Son düzenleme:
kendisini tebrik ediyorum gerçekten. Geçen sene Nazifoğlu köylüsü yerine olsaydı belki çok daha iyi durumda olacaktık. Adam geçen sene Anadolu kulüplerini zengin edip,istifa etti.

Birde bazıları adamı nasıl övüyordu,hala şaşırıyorum. Umarım bu görevde devam eder yerli Monchi.

Maliyet yönünden başarılı diyebileceğimiz tek transferi yok.Ancak alınan isimler belli bir kaliteye sahip.Bu sezon transfer edilen futbolcuları bu maliyetlerle almak başarı falan değildir.

bu güzel maçı izlememizde çok katkıları olan, başarılı yöneticimiz, galatasarayımıza daha uzun seneler hizmet etmesini umduğumuz pek muhterem cenk ergün beyefendiye de teşekkürü borç biliriz.

çıkar boynumuza dolayıp gezelim reis

Maliyet yönünden başarılı diyebileceğimiz tek transferi yok.Ancak alınan isimler belli bir kaliteye sahip.Bu sezon transfer edilen futbolcuları bu maliyetlerle almak başarı falan değildir.
Nası değildir ya senelik ücretler gayet makul bu oyuncular için.
Bonservisler tartışılır ama günümüz futbolunda da çok normal rakamlar bunlar.
Üstelik tr ye oyuncu getiriyorsun 1-0 geridesin zaten talipler arasında.

GSCimbom Mobile App

Üst Alt