Cenk Ergün: "Ndiaye Fenerbahçe'ye gidebilir" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Cenk Ergün: "Ndiaye Fenerbahçe'ye gidebilir"

Radyospor'da Salim Manav'ın canlı yayın konuğu olan Cenk Ergün şu ifadeleri kullandı:

"Fenerbahçe'nin Badou Ndiaye'ye ilgisi var. Fenerbahçe'den Ndiaye'ye bir teklif ulaştı. Ndiaye, Fenerbahçe'ye transfer olmak için düşünüyor. Ndiaye ile konuştum. Ndiaye, Fenerbahçe'nin bir opsiyon olduğunu fakat bu durumun şu anda erken olduğunu söyledi. Ndiaye, Fenerbahçe'ye transfer olabilir. Şu anda bu transfer için kesin ifadeler kullanamam ama olma ihtimali var"

Ajansspor.com

Bizim eski Galatasaraylı yöneticiler filan niye polyana modunda. Böyle bir hepsi objektif, tarafsız takılıyor. Ben eski bir fb li yöneticinin bizim ile alakalı böyle transfer haberi verdiğini hatırlamıyorum. Şimdi bu önermiştir de git fb ye filan diye.

Bu sezon şampiyonluk için favorim Fenerbahçe bir kanat Moses diğer kanat Rodrigues ortalarında Kruse forvette Vedat Muriqi defansta Kolarov Fejsa orta sahada Emre Melezoğlu ve Ndiaye ufff dream team ya resmen rüya takım

Yolu açık olsun... Çok istikrarsız bir oyuncu. İyi oynadığı zaman izlemek bir zevk. Ama sıkıntısı disiplinsiz oluşu ve pozisyonunu çok kaybetmesi.

Maçlar sırasında sürekli alanını boşaltıp saçma sapan yerlere prese gitmesine veya çok ileri çıkıp geri bölgesine koşmamasına sinir oluyordum.

Ender maçlarda alanını boşaltmayıp disiplinli oynadığında orta alanın çehresini değiştirecek kapasitesi vardı. Geçen yıl belki bir kaç maçta böyle oynamıştır en fazla.

Sende git Fenere bu adamlardan çok getiririm size hepsine de 3-4 milyon veririz birsurude opsiyon koyariz sonrada bana transfer sihirbazı dersiniz ...

Üst Alt