Cenk Ergün'ün Müthiş Transfer Paketi! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Cenk Ergün'ün Müthiş Transfer Paketi!

Bence Dursun kalmalı...muazzam transferler geliyor.

asamoah-gyan-dance-celebration.gif

Artık Sneijder'in gönderilip Ben Arfa'nın takıma dahil edilmesi gerek. Talisca'nın bu kadar övüldüğü yerde Ben Arfa Tanrı ilan edilir.
Ben Arfa dediğin adam 5 adamı geçip assisti verir.

Türk Ligi'nde ayrıca çok foul alır kritik bölgelerde... Nice ile başlayan çıkışı tatmin edici.

takimin temposunu artirmak isteyipte paso 30 ve üstü adam bakmak da bir gerizekalilik zaten. 27 yasin üstünde hicbir oyuncu alinmamali artik.

arfa falan kim ya. git fransa'ya bonservisi olmayan ghezzal ve balotelliyi al keyfine bak
ST ve ACM yaşlı olabilir...tabiki Bek-Kanat ve orta saha dinamik olursa.

ST ve ACM yaşlı olabilir...tabiki Bek-Kanat ve orta saha dinamik olursa.

cok kosmasi gereken, ileri geri calismasi gereken bek-kanat- ve orta sahalar dinamik olmali

kale, stoper ve forvet bölgelerinde yasli oyuncular kullanilabilir.

kalecimiz muslera + ilaveten sneijder var. yani forvet veya stoperden tercih yapilacaksa sadece stoper yasli olabilir.

sneijderin önündeki adamda temposuz olursa statik bir hücum hatti olur.

chedjou, sabri ve podolski gidiyor. donk, jong, hakan ve cenk de postalanmali bir sekilde

muslera ve sneijder'e ilaveten selcuk yasin eren ve alinirsa stoper 30 yas ve üstü oyuncular olmali kadroda. 6 oyuncu yeterli rakam. suan 11 tane var böyle kadromuzda. yari yariya indirmek lazim bu sayiyi.

Son düzenleme:
Beyler bu yönetim bu 3'ünden daha iyi adamlar alamaz mevkiler için bu üçünü de alamaz zaten.Belli ısmarlama haber

Ama Uefa için şu adamlar iyi yani.

Iyi topçular burun kivirmamak lazim hele bu yonetim alırsa bize fazla bile

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Benim anladığım cenk ergün denen herif , " fransa-ispanya-ingiltere-çin " tatili yapacak ve ardından türkiye'den 4-5 sikko adam alıp transferi bitirecekler.

Ben Arfa dediğin adam 5 adamı geçip assisti verir.

Türk Ligi'nde ayrıca çok foul alır kritik bölgelerde... Nice ile başlayan çıkışı tatmin edici.

Ben Arfa Nice'da kalenin içine kadar top getiren bir profil sergiliyordu. Psg'de çok fazla yıldız olduğundan o serbestliği bulamadı diye düşünüyorum. Ayrıca daha tempolu oynayan takım Psg. Ben Arfa kendisi odaklı sistemi orda bulamadı, bulamazdı da. Türkiye Ligi'ni kevgire çevirecek oyun stili var. Arkasında 2 tane koşan, basan orta saha olursa (ki bunlardan biri Tolga Ciğerci olabilir) Ben Arfa, Bruma, Garry ile inanılmaz şeyler yapabilir. Bir tane de son vuruşlarda nokta atışı yapan ceza sahası golcüsü alınırsa tamamdır bence. Ben Arfa Lens'ten de, Quaresma'dan da büyük etkiler yaratacak bir oyuncu tipi. Neden istenmiyor anlamıyorum.

-----Musa-----Selcuk-------
Yasin-----------------Tunay Torun
--------Eren---Adem---------

Galatasaray 2017-2018 President Dursung Basgan

takimi yas ortalamasini düsürmiyeceklermiydi bunlar? ama dogru giden oyuncularin bir yas genci alirsan düsürmüs olursun

Üst Alt