Cenk Tosun: "G.Saray içime sinmedi" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Cenk Tosun: "G.Saray içime sinmedi"

Cevap: Cenk Tosun:"G.Saray içime sinmedi"

sene sonu haberleri;

Adnan Sezgin Gaziantepspor yöneticileriyle Cenk Tosun un transferi için sıkı pazarlık yapıyor.. 8 milyon isteyen antep yönetimine Galatasaray 5 milyon artı Anıl Dilaver, Berkin Arslan ve Musa Çağıran’ı takasta teklif etti.. Gaziantepspor dan yanıt bekleniyor

Bize gelseydi,hagi kendi istediği stancu yerine cenk alındı diye oynatmazdı adım gibi eminim.Sezon sonu göndertmeye çalışırdı performansı ne olursa olsun.Bize gelmemekle kariyerini kurtardı adam.

İlk sayfadaki cogu kişiye kapağı takmış. Buda ders olmus umarım ön yargılarınızı yıkmayı denersiniz bir daha ki sefere

Ve ne olursa olsun helal olsun sana Cenk. En iyisini yaptın bize gelmemekle.

Bu adam her gol attiginda bizim 25 bin pazarligini yapan yonetimi 25 bin kere "elestimek" istiyorum. :eek:

Bir oyuncunun İstanbul dururken Antep'e, Kayseri'ye gidebileceğine gerçekten inanan var mı? İstanbul'u, Türk Telekom Arena'yı, Saraçoğlu'nu, Kewell, Arda, Alex, Querasma ile oynamayı reddedip Gaziantep Kamil Ocak'ta Orhan Gülle ile oynamayı seçecek öyle mi? Bi gidin allasen ya.

Ah adnansgiller ah. Birazcık çingeneliği bıraksanız, birazcık ikna kabiliyeti olsa cenk şimdi bizdeydi. Bir cenki bile ikna etme becerisinden yoksun bir adam koskoca Galatasaryın futbol şubesini yönetirse o takımın çöküşe geçmesi normaldir. 1-2 sene daha kalırsa bu adam küme bile düşer bu takım. Cenk olsaydı Hagi Barosu bile keser Cenki oynatırdı emin olun.

İlk sayfalarda çocuğun kararı - küçümsenerek - eleştirilirken, bize gelmeme kararının (mevcut karmaşaya) zaten mantıklı bir adamın vermesi gereken bir karar olduğunu, ama eleman hakkında da sadece bize karşı ne oynadığıyla karar vermemek gerektiğini yazmıştım...

Bugün kendisini canlı seyrettim, benim şüphelerim de dahil olumsuz hatta nötr yorumlara da kapağı taktı...

Gollerdeki vuruşları bir yana, oyun içinde kendini konumlandırması harika... Takım halinde topun arkasında oldukları zaman zaten rolüne/görevine göre oynuyor ancak; rakibi topu kaybedecek gibi olduğunda hemen dönüp defansın dizilişine bakıyor ve uygun gördüğü yere kayıveriyor... Akıllı çıkan ilk toplar bu çocuğu gol kralı yapar... Bir başka iyi özelliği de vücudunu kullanmayı çok iyi biliyor, sadece sabitken değil, hareketliyken de rakibi sürekli arkasında ve kartlık faul pozisyonunda tutuyor -ki bu da müdahaleleri caydırıyor. Vuruşları da normal ile iyi arası, ama asıl iyi olan bu diğer anlattıklarım...

Antep adam satar, Bursa gibi parlayan adamın turşusunu kurup dötünde patlamasına müsaade etmez, bu sezon sonu 5-6 M€ gibi bir rakama alınabilir-ki eğer alırlarsa bu paraya, ben aradaki farkın küçük adnanın patronu büyük adnan tarafından ödenmesini isterim mali genel kurulda...

Başlarım Cenk Tosuna defolsun gitsin.Bizim üzerimizden prim yapmaya çalışan bir adam, hala isteyenler var utanmadan birde.

3.golü atınca neden asisti yapan arkadaşına senın a..... korum ben diye 3 kez bağırıyor hırsla :D

Yanlız Cenk'in bize gelmemesinde Kafkasında rolü varda..Kafkas kayseriden beri istiyormuş..

Bizi niye seçecekti ki? Stancu gibi forvetle alakası olmayan bir adamın arkasında kalmak için mi? Stancu'yu alacağımıza, Cenk Tosun'u alsaydık keşke.

Üst Alt