Haber - Cenk Tosun: "Galatasaray yerine biz şampiyon olabilirdik" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Cenk Tosun: "Galatasaray yerine biz şampiyon olabilirdik"

Cenk Tosun: "Galatasaray, yakaladığı seri ile şampiyon oldu diye düşünüyorum. Bizim maçta neredeyse hiç topa değmediler, bütün maçı biz oynadık. Evimizde çok güçlü bir takımız. İlk 10 maçta daha çok puan alabilsek şampiyon olabilirdik." (@ctisik)

Cenk Tosun: "Arda Güler hayatımda gördüğüm en yetenekli futbolcu diyebilirim. İngiltere'de ve Almanya'da da oynadım. Bu yaşta bunları yapmaları. Hayranlıkla izliyoruz. Maşallah. Nazar değmesin. Benim bonservis bedelimi, Arda Güler geçer diye düşünüyorum. Arda, hayatımda gördüğüm en yetenekli futbolcu."

20230620_194825.jpg

Hala bizi yendikleri macla övünüyor bunlar. Bazen instada denk geliyorum bunlarin sayfalarina, hala o maci paylasiyorlar.

Sanirsin sampiyon oldular.

Y kafalı herife bak hele.

Kornerden 1:1 yapana kadar sahada bile yoktunuz ne anlatıyorsun lan sen şey lalesi.

İlk maçta tarihi fark olmadığı için dua edin siz. Ben bunlar kadar yüzsüz küçük bir camia görmedim. Kimse sallamıyor sizi, oturup kudurun şimdi.

Ahh ah biz kaldırdık bunların oturma organlarını böyle.. 2000'lerin ortası/sonu biz düştük, son 10 senede Fener düştü.. Aradan 3-5 şampiyonluk çıkardılar bir iki transfer yaptılar şimdi de kendilerini adam sanıyorlar. FB benim için daha saygın bir rakip kesinlikle. Okan Buruk bütün bu tüyü yolunmuş kartal açıklamalarını bir araya toplayıp ilk maçta hepsinin ağzının payını.

Sizin maçta topa değmedik mi? 20 dk da fark yiyeceğinizi düşünüyordu herkes... Tabi herkes herşeyi unuttu. 2. Olamayan takım şampiyon olabilirmiş. Bunlar da böyle kandırsınlar kendilerini...

Tinerin zararlari

Ayrica sonradan bjkli olanlardan cenk yani para icin

Antep de oynarken cl maclarimizi izlemeye geldigi günleri cabuk unutmus

Bahsettigi macin ikinci yarisi dedigi gibi gecti evet ama ilk 30 dakika yani 1-1’e kadar mac bizim ustunlugumuzde gecti hatta taraftarlari homurdanmaya baslamisti

Bu sekilde anlatsa tek bir laf etmezdim

5 puan falan diye saçmaladı herhalde diye konuya girdim neyseki saçmalamamış. Tahminine saygı duymak isterdim ama 10 puan be cenkcim boru değil.

Üst Alt