Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu

Filmi yeni sinemada izleme şerefine nail oldum. Bilerek şeref kelimesini kullandim. Cunku inanilmaz bir yapıt.. Cok duygulandim. Nişanlım ile gittik filme. Yanında gözlerimden yaş geldi. Gozler kizardi. Karizmayi hafiften cizdirdik yani.

Naimi birçogumuz yeterince tanimiyoruz. Ve bu buyuk bir utanç aslında. Amerikanin boyle bir degeri olsa neler yapardi siz tahmin edin.. Biz ise yaşadığı evine bakmayı birak, kazandigi madalyalarin bir bölümünü kaybeden bir milletiz

Filmleri izlemeden yorum yapmak istemiyorum. Ama öyle olması çok olası. Müslüm çok başarılıydı. Cast seçiminden teknik ekibe kadar hepsi bayağı iyi isimlerdi. Buradan ekmek geleceğini gören yapımcılar yeni arayışlara girecektir. Naim Süleymanoğlu da tutarsa; Ahmet Kaya da geliyormuş... O da tutarsa dediğim şey kaçınılmaz olacak. Dilber Ay filmini bile görebilirsiniz!

Şu ana kadar

-Dağ 2
-Müslüm
-Şampiyon Bold Pilot
-7.Koğuştaki Mucize
-Mucize 2
-Naim Süleymanoğlu

Bu filmler gerçekten başarılı geçen seneden beri sinema sektöründe bir gelişme görüyorum sanki eskiden recep ivedikler tarzı komik olmayan saçma sapan filmlerden böyle dram filmlere yönelerek daha iyi yapmışlar İnşallah bu şekilde filmler yaparak bize izletmeye başarırlar Ahmet Kaya dedin de hangi filmi çıkacak.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Aslında eski efsanelerimizde var da yapılmıyor mesela Sinan Şamil Sam efsanesi vardı keşke onun da filmi yapılsaydı Türkiyede Altın Kemeri getiren adamdı ama adı anılmıyor ve daha başka efsanelerde var da bilinmiyor değeri.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt