Cesare Prandelli - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Hayırlı olsun yeni hocamız. Takımın oyununu görmeden yorum yapmıyacağım. Önce ne yapacağını idrak etmek lazım. İnşallahla, maşallahla, gaz vererek olmuyor bu işler. Bekleyip göreceğiz. Kendisine başarılar diliyorum.

CL'yi kazanırsak 2 milyon USD daha vermek nasıl bir saçmalıktır ya? İnsan 10 milyon Euro veya Pound falan yazar..

Hayırlı olsun.İnşallah beraber büyük başarılar kazanırız ve bizim 2.Lucescumuz veya Derwallimiz olur.Ben başarılı olacağını düşünüyorum yeter ki taraftarımız 1-2 beraberlikte İmparator Terim veya Prandelli istifa demesinler.

Sezon başlangıcını yapacak, maçlarda Terim tezahüratları duymayacak (umarım), Mancini'ye göre daha çok güveniliyor. İyi bir sinerji ortamı da oluşturulmalıdır.

Sonuç olarak başarılar çok uzakta değil :) Buona fortuna!

ben ilk ismini duydum italyan olması yüzünden hiç istemedim.ama manciniden ayrı bir kişilik belliki prandelli.bir kere hep gülümsüyor adamda hayat var.inş basarılı olacak.

ben ilk ismini duydum italyan olması yüzünden hiç istemedim.ama manciniden ayrı bir kişilik belliki prandelli.bir kere hep gülümsüyor adamda hayat var.inş basarılı olacak.

Arka taraftaki "Hoş geldin Sezar" yazısının ve üzerindeki Roma İmparatorlarının kafalarına taktıkları taç resminin Fatih Terim'e bir gönderme olduğunu düşünüyorum. İmparator gitti Sezar geldi diye.. :)

Üst Alt