Ceyhun Yıldızoğlu | Eski Koç - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ceyhun Yıldızoğlu | Eski Koç

Cevap: Ceyhun Yıldızoğlu | Koç

Hejkova kovulmuş Casares'ten, ne kadar paramız pulumuz varsa basıp getirin bir daha böyle fırsat gelmez.

Ros Cacares'in başantrenörü Natalia Hejkova'nın görevine son verilmiş. Bizimkiler gidip hemen teklif götürsünler. Cuyhun hocadan çok daha iyi koçtur. Hemde bayandır.

ceyhun hoca sadece yabancı transferleri ile ilgilenmemeli.Altyapıları incelemesi gerekir.Örnegin fb-bjk yıldız kızlar macında bjk de guardda selay ve irem gibi,pota altında ise didem gibi gelecekte önemli oyuncular olacaklarına inandıgım yetenekler var.bjknin de bu kızlar sayesinde 10/10 yaptıgını belirteyim.bu oyuncular nasıl özelliklere sahip derseniz oyun stilleri acısından irem birsel vardarlıya,selay ışıl albene,didem ise tina charlesa(biraz abartı oldu tabiki :) ) benziyor.bunlar önemli yetenekler sadece kendi altyapımızdan oyuncu cıkarmakla ve A takım düzeyinde transfer yapmakla bu iş olmaz ceyhun hoca.biraz rakip altyapılarına bakıcan böyle yetenekleri kesfedip daha büyük deger(özellikle maddi olarak) kazanmadan Galatasaraya kazandıracan.Ama maalesef ceyhun hoca oldugu sürece bu konudan da pek umutlu degilim.

ceyhun hoca oldugu sürece değil avrupada kupa türkiyede bile bu kadroyla şampiyon olmamız cok ama cok zor sn.hakan ustunberk neyi bekliyor acaba?

Neyi bekliyorlar anlamıyorum,adam bu takım nasıl bu kadar kötü oynar onu gösteriyor resmen.

ceyhun yıldızoglu burayı okup takip ediyormu bilmiyorum ama okuyorsa takip ediyorsa ona sunu soylemek isterim kontratın kaç yıllıksa paranı ödesinler ama birazcık onurun gururun varsa ayrıl git görevinden.

Gittiği gün içerdeki ilk maçta yerimi alıcam.Yeter ki gitsin.Bana bayan basketbolunu sevdiren kadına yaptığı hakszılıkta yanına kalmaz umarım.

Üst Alt