Çeyrek Final | Arjantin (4)1-1(5) Uruguay | 17 Temmuz | Maç Sonucu - Sayfa 57 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Çeyrek Final | Arjantin (4)1-1(5) Uruguay | 17 Temmuz | Maç Sonucu

Cevap: Çeyrek Final | Arjantin (4)1-1(5) Uruguay | 17 Temmuz | Maç Sonucu

pastore 40-50 milyon euro ediyorsa ben futboldan anlamıyorum hiç izlemeyeyim. gerard bile en iyi genç döneminde o paaraları etmedi. pastore iyi oyuncu ama kesinlikle bir yıldız statüsünde değil

gerrard ve pastore alakasız oyuncular.pastoreyi bu maçla yargılamakta neyin nesi abi?

bütün arjantinin ne yaptığı belli değil

pastore 40ta eder.1-2 sene sonra tekrar konuşuruz bunu

bu maçta acıdım messiye arjantinde kapalı defanslara iş yapacak adam yok ya. di maria kanatta kendi kafasına göre takıldı oyunda kaldığı sürece açık alan bulmayınca söndü. aguero ise hayatının en kötü maçlarından birini oynadı.

gerrard ve pastore alakasız oyuncular.pastoreyi bu maçla yargılamakta neyin nesi abi?

bütün arjantinin ne yaptığı belli değil

pastore 40ta eder.1-2 sene sonra tekrar konuşuruz bunu

pastorenin çok maçını izledim ve beni çok etkilediğini söyleyemem pastore orta saha oyuncusu neden alakasız olsun gerardla falan eğer sen kanat olarak görüyorsan bir kanata göre çok ağır kalır en etkili yeri orta alan.oyun kurucu mevkisinde oynayan bir adam az biraz defans da yapar. gerard onun her yaptığını fazlası ile yapar kıyaslarım tabii ki o parayı edecekse kıyaslanır

Bu konuya bir arkadaş yazmıştı.Aslında Messi Barça'da yaptıklarının aynısını yapıyor ama Messi haricindekiler Barça gibi oynayamıyor diye.Çok doğru.Messi kaç tane ara pas attı.Değerlendiremediler bir türlü.O kadar teknik,yetenekli futbolcular hızlı oynayamıyorlar oyunu.Bir ton pas hatası yaptılar.Hocaları zaten ayrı bir komedi.

tırsmaya basladım valla... bütün dünya muslera diyor baska bisey demiyor...

nooooooluyo laannnn..

pastorenin çok maçını izledim ve beni çok etkilediğini söyleyemem pastore orta saha oyuncusu neden alakasız olsun gerardla falan eğer sen kanat olarak görüyorsan bir kanata göre çok ağır kalır en etkili yeri orta alan.oyun kurucu mevkisinde oynayan bir adam az biraz defans da yapar. gerard onun her yaptığını fazlası ile yapar kıyaslarım tabii ki o parayı edecekse kıyaslanır

pastore 10 numara dediğimiz adamdır.gerrard ise futbol hayatına bildigin dmc başlamış ,benitezle forvet arkasına geçmiş ve ya orta sahanın göbeğine yer almış adamdır

gerrard, pastoreyi fizik güç,devamlılık bakımından döver.pastore ise driblingten tut yaratıcılığa kadar gerradın önündedir.gerarrdın teknik özellikleri herşeyden var iken pastorenin teknin özellikeri herşeyden fazlasıyla var şeklindedir

diğer konularda süreklilik, oyun içinde olma,devamlılık,fizik vs gerrard döver.

tabiki gerrard daha komple oyuncudur pastoreden

dediğim gibi farklı tipte oyuncular.pastore palermoda bildiğin 2ci forvet gibi,bir nevi alex pozisyonunda oynuyor

bence gerrad la alaksız oyuncular.

ne bileyim bir ganso,kaka,mesut gibi oyuncularla kıyaslanabilir.bu dur yani onu kıyaslandırmak için verilebilecek örnekler

benim fikrim bu yönde

Dünyanın en iyi kalecilerinden biri olma yolunda ilerleyen bir kaleciyi aldık.Gerçekten çok şanslıyız.

Bir de fernando'ya sallayanlar vardı.İzleyip utanmışlardır umarım.Nando Arjantin'i ciddi ciddi ağlattı :)

Ayakta uyucam neredeyse senin için be fernando :D Neyse,gün saymaya devam edicez bakalım.

Bu ne yahu topa bakmayan kaleci istemiyoruz. :p

Ciddi olarak anlasma imzalamamis olma ve dolayisiyla elimizden kacirma ihtimalimiz beni cok endiselendiriyor ama ben size bir sey soyleyeyim, Muslera bu dakikadan sonra yatarsa yonetim bu taraftarin gozunde inanilmaz prestij kaybeder. Bu yuzden, eger hala eksik noktalar varsa, mutlaka tamamlayacaklar, 3'e 5'e bakmadan kadromuza katacaklardir.

Ayrica insaallah Copa America'dan gelecek diger isim (baskanimiz cogul konusmus ya) inat uzerine Forlan degildir. Baros, Elmander, Kazim, Mehmet, kalirlarsa Stancu ve Pino bizi fazlasiyla goturebilir.

yanlız uruguay gerçekten çok iyi bir takım olmuş herkes birbirinin ne yapıcagını bilir durumda kapasitelerini biliyorlar ve oyunu ona göre oynuyorlar biz bunu kendi milli takımımızda becerebilsek keşke

totem yapmış galiba :p

1573.jpg

[video=youtube;15XsCr4xpTk]https://www.youtube.com/watch?v=15XsCr4xpTk[/video]

allaaahhhhhh... yaaa musleraaaa....

Selçuk inan'ın yanına Egidio Arevalo'yu alsak nasıl olur?

Üst Alt