Çeyrek Final | İspanya 1-0 Paraguay | 3 Temmuz | Maç Sonucu - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Çeyrek Final | İspanya 1-0 Paraguay | 3 Temmuz | Maç Sonucu

Cevap: Çeyrek Final | İspanya 0-0 Paraguay | 3 Temmuz | İlk Yarı

İspanya hem sahada 10 kişiler - Busquest yüzünden - hemde kenarda hocaları yok :eek: çok vahim bir durum,Barça'da da durum aynı onlarında hocaları yok !

Birde olsa kim bilir ne yapacaklar !

Bu takim niye 4-4-2 oynamaz onu anlamiyorum. Euro2008'de müthis oynuyordu bu takim.

Paraguay'ın golünü vermediler bu dünya kupası hakemleri fos çıktı.

Arkadaş, İspanya ile oynayan herkes kapanmak zorunda mı... İspanya bu oyun düzeni ile çok problem yaşar.

Gole bak arkadaş nasıl hakem bunlar.

Selçuk Dereli göreve.

Şu nelson Valdez de biraz son vuruş becerisi olsa dünyanın sayılı forvetlerinden olur valla.adam hem güçlü hem iyi dripling yapıyo hem rakip defansları bozuyo.tek sıkıntısı son vuruşlar işte.

Şu ispanyada bi tane kötü oyuncu yok niye böyleler anlamıyorum.

Cevap: Çeyrek Final | İspanya 0-0 Paraguay | 3 Temmuz | Devre Arası

İspanya kanattan orta yapıyor ama vurucak adam yok. Lorente girmeli bence. Hem hava hakimiyeti iyi, hem de duvar olabilicek bi isim.

hakem hatalarının damga vurduğu rezil bir dünya kupası.güme gitti paraguayın golü, isyan ettiriyor adamı cidden.

ofsayttaki adam ziplayip bozmasa acaba o top arkaya gecermi?

herif orta yapiyo kime giderse diye

benim mantigim ofsayt diyor

Su torresin yerine paraguyaın 18 in içine bir tane direk koy daha iyidir yaa adam bitik hala tutuyor oyunda cıkar sok lorenteyi

Bende futbolda bu işi sevmiyorum işte adam dünyanın en iyi forvetlerinden biri ama sakatlıktan yeni cıktıgı için en kötü forvet gibi oynuyor. koy bizim baroşu şimdi ispanyaya torresden daha cok iş yapar.

Bende futbolda bu işi sevmiyorum işte adam dünyanın en iyi forvetlerinden biri ama sakatlıktan yeni cıktıgı için en kötü forvet gibi oynuyor. koy bizim baroşu şimdi ispanyaya torresden daha cok iş yapar.

Pİque bile daha iş yapar.İntere attığı golu unutamıyorum

Üst Alt