Cezalar 1 Hafta İçinde Açıklanacak! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Cezalar 1 Hafta İçinde Açıklanacak!

Cevap: Cezalar 1 Hafta İçinde Açıklanacak!

Bunu şöyle düşünün, bir şer yuvası olarak gördükleri bir yerde elbette temiz insanlar da vardır ama ben bu riski alamam diyecekler. "Böylesine çarpık bir düzenin saçma sapan şekilde kararlarla yönettiği yerden hiçbir kulübü kendi organizasyonlarıma alamam" derler. Bu bir risktir onlar için. Çünkü burada adam kayırma, rüşvet, tehdit, şike vs. fazlasıyla var ve ister istemez "tüm kulüplere bulaşmış olabilir" diye düşünürler.

"Almıyoruz" derlerse suçlu onlar değil bence.

3 gündür TFF binasının önünde çevik kuvvet hazır bekliyor. Türk Futbolu'nun özeti bu!

Çevik kuvvet hala TFF binasının önünde mi ?

Hadi ülkece men yedik..Ne olacak tepkimiz? Kendi kendimize burada tartışmaya devam edeceğiz galiba.. Sene başında "abowwwwwww" dediğimiz şeyler sıradanlaştı, sıradan kararları bekler olduk, Galatasaray Avrupa'dan men yerse onu da sıradanlaştırırız...

Önce kulüp 1-2 açıklama yapar, sonra Ultraaslan, haa olursa bir yürüyüş.. Sonra ligler başlar ve sıradanlaşır her şey..

Cidden merak ediyorum, ne olur tepkiler???

Hadi ülkece men yedik..Ne olacak tepkimiz? Kendi kendimize burada tartışmaya devam edeceğiz galiba.. Sene başında "abowwwwwww" dediğimiz şeyler sıradanlaştı, sıradan kararları bekler olduk, Galatasaray Avrupa'dan men yerse onu da sıradanlaştırırız...

Önce kulüp 1-2 açıklama yapar, sonra Ultraaslan, haa olursa bir yürüyüş.. Sonra ligler başlar ve sıradanlaşır her şey..

Güzel tespit, açıklanacak karar ilk etapta basına sızdırılıyor, basın 1 hafta tartışıyor, kavgalar gürültüler, kamuoyu alıştıktan sonra karar açıklanıyor.

İnsani duygularla da hiç kimse ilk günkü tepkiyi vermiyor.

Bende merak ediyorum Galatasaraya yapılan bu akıl almaz haksızlığa bakalım taraftarımızın tepkisi nasıl olacak...

Bu olay aynı zamanda Galatasarayın taraftar gücü hakkındada önemli bir ipucu verir kamuoyuna..

bütün Türk futbolu ceza alacak, öyle olmalı. duygusallığı bir kenara bırakalım. UEFA nezdinde adil olan, olması gereken budur. kusura bakmayın ama uefa bu saatten sonra Galatasaray temizmiş, filanca takım suçluymuş onu almayalım da şunu alalım diye uğraşacak mı sanıyorsunuz? şike davasında adı geçen kulubün başkanı TFF başkanı olmuş. kongre seçti bu adamı, uzaydan inmedi ki. turk futbolunun yoz yapısı bu adamı buraya getirdi. UEFA kimin destek verip kimin vermediğinin mi peşine düşecek?

uefa'nın kesinlikle müsamaha göstermediği belli başlı ihlaller vardır. bunlardan birisi şike, diğerleri ırkçılık ve doping. bunlara ek olarak bir de federasyonların özerkliği var. bizim özerklik ayaklar altına alınmış, hangi irade federasyona yön veriyor belli değil. başbakan'ın bu süreçte duruşu belli zaten.

özetle, şikeye bulaşmış bir lig, ve bu duruma göz yuman, yükümlülüklerini yerine getirmeyen, özerkliği tartışmalı bir federasyon. kendinizi bir turnuva organizatörü yerine koyun ve kararınızı kendiniz verin.

malesef haklısın tüm ülke ceza alır benede alırsada 10 yıldan aşşağa olmaz umarım ülkede infial olur ozaman görürüm tüpcüyü erdoğanı 2 günde nasıl düşürürler fb yi

Bu ülke ileri demokrasi ile yönetiliyor (siyasi tartışma değil, kendileri söylüyor), ileri demokraside bir olaya gereğinden fazla tepki gösterirseniz, ya sesinizi keserler, yada size küserler.

malesef haklısın tüm ülke ceza alır benede alırsada 10 yıldan aşşağa olmaz umarım ülkede infial olur ozaman görürüm tüpcüyü erdoğanı 2 günde nasıl düşürürler fb yi

hayırlısıyla şu kararlar açıklansa ve cl ye gidebilsek başka birşey istemiyorum. yemin ederim psikolojim bozuldu özellikle bu tüpçüye olan nefretim hergün arttı azizeye bile tüpçüye duyduğum nefreti duymuyorum umarım en yakın zamanda perte çıktığı haberini alırız.

Eger Uefa 5 yil men veririse bu bildigin ödül olur, adamlarin istedigi olur. Fifa Türkiye'nin lisansini iptal etmeli. FB 5. lige düsene kadar vermiyoruz demeli. tek cikis yolu budur.

Üst Alt