ÇF | Almanya (6) 1-1 (5) İtalya | M.S | 2 Temmuz - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ÇF | Almanya (6) 1-1 (5) İtalya | M.S | 2 Temmuz

Italyanin stoperleri Belçika maçinda az pas hatasi yapmadilar. Özil gibi kontra atak futbolu çok iyi oynayan futbolcularla Almanya bu hatalari degerlendirebilirler. Diger yandan Almanyanin bekleri o kadar iyi degil. Hector oynarsa Italya sag kanatta basarili olur.

2-2, extra time: Deutschland

Çeyrek finallerde Polonya ve Belçika çıkar demiştim yanıldım bu kez tutturacağımı düşünüyorum İtalya bir şekilde eler.

Şöyle birşey var Almanya Avrupa Şampiyonalarında daha hiç çeyrek finalde elenmedi.

Diğer yandan da apaçık bir Italya fobileri var adamların.

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

CmXqq_CXgAEkiZM.jpg

Değil günümüzdeki italya takımı.İtalya'nın tüm efsaneleri bir araya gelse şu anki almanya takımını yıkamaz.Handikaplı almanyaya basın.

İtalya düzgün hücum ederse 2-0 alır.Almanya'nın nesini övüyosunuz anlamıyorum.Maçlar TRT de canlı yayınlanıyor arkadaşlar.İzlemeyenler ordan izlesin.Oynadıkları elle tutulur tek takım Polonya onu da yenemediler,gol bile atamadılar.İspanya'nın devrinin kapandığı gibi Almanya'nın da devri artık yavaştan kapanacak.Slovakya'ya 3 tane atmaya benzemez bu maç.İtalya ilk maçtan belli etti çok ileriye gideceğini.Almanya çok çok ekstra oynarsa turu geçer yoksa Belçika gibi havasını alır döner

Almanya'nın kale dışında çok iyi olan bir bölgesi yok. Belki orta sahayı da katabiliriz Kroos extra oynarsa. Onun dışında Almanya çok abartılıyor gibi, tabi bunda 14 DK şampiyonu olmaları da etken.

İtalya Euro 2012'deki gibi 2-1 kazanır diyorum bakalım.

ITA: Buffon, Chiellini, Barzagli, Bonucci, De Sciglio, Florenzi, Parolo, Giaccherini, Sturaro, Eder, Pelle.

GER: Neuer, Hector, Boateng, Höwedes, Hummels, Kimmich, Khedira, Kroos, Mesut, Müller, Gomez.

Üst Alt