ÇF | Fransa 5-2 İzlanda | M.S | 3 Temmuz - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ÇF | Fransa 5-2 İzlanda | M.S | 3 Temmuz

Bişey olmaz ev sahibiyiz herkes bizden :D

Nasıl girdikleri hakkında tecrüben var sanki,bire bir yaşamış gibisin bu tür girişleri helal baya geniş kapsamlı renkdaslarimizi burda görmek güzel

Envoyé de mon iPhone en utilisant Tapatalk
Anadoluyu isgal eden ve kontrolu Ermenilere devretmek isteyen Fransa denen devleti yenmisiz, sonra bunlara girmis ulkeye laf ediyorsun.

Cok dikkat ediyorum, gencligimiz arasinda acayip bi Fransa ve Ingiltere hayranligi var. Hadi Ingiltere bi nebze, Anadolu'yu isgal zamanlarinda Anadolu halki genel olarak Ingiltere hakimiyetini kabullenmis hatta Ingiltere kontrolde kalsa Kurtulus Savasi olmayacak bile. Butun olay Ingiltere kontrolu Fransa'ya devredince cikiyor cunku halkin itirazlarina ragmen Fransa kontrolu Ermenilere devrediyor, Anafolu'da isyan o zaman basliyor.

Simdi Fransa'nin kolelerini desteklemek enteresan tabi ama Almanya bunlari ezip gececektir.

Bu Alman dusmanligi da enteresan. Bizimle hep dost olmus bir ulke aslinda.

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

Moderatör tarafında düzenlendi:
Anadoluyu isgal eden ve kontrolu Ermenilere devretmek isteyen Fransa denen devleti yenmisiz, sonra bunlara girmis ulkeye laf ediyorsun.

Cok dikkat ediyorum, gencligimiz arasinda acayip bi Fransa ve Ingiltere hayranligi var. Hadi Ingiltere bi nebze, Anadolu'yu isgal zamanlarinda Anadolu halki genel olarak Ingiltere hakimiyetini kabullenmis hatta Ingiltere kontrolde kalsa Kurtulus Savasi olmayacak bile. Butun olay Ingiltere kontrolu Fransa'ya devredince cikiyor cunku halkin itirazlarina ragmen Fransa kontrolu Ermenilere devrediyor, Anafolu'da isyan o zaman basliyor.

Simdi Fransa'nin kolelerini desteklemek enteresan tabi ama Almanya bunlari ezip gececektir.

Bu Alman dusmanligi da enteresan. Bizimle hep dost olmus bir ulke aslinda.

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

La Fransız vatandaşıyım ben sen kime ne anlatıyon, hem spor bu spor çıkarın şu malca düşüncelerinizi

Envoyé de mon iPhone en utilisant Tapatalk

Moderatör tarafında düzenlendi:
Üst Alt