ÇF | Galler 3-1 Belçika | M.S | 1 Temmuz - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ÇF | Galler 3-1 Belçika | M.S | 1 Temmuz

Vermaelen Denayer'le dalga geciyordu muhtemelen Kompany ile olan muhabbetinde.

Vertonghen da Dembele'ye dert yaniyordu adeta.

Sent from my SM-N920I using Tapatalk

Buradan bazi GS taraftarinin futbol seyretmeden uydurdugu acik.

O calimi yiyip onunu bosaltan 7 milyon verip almak istedigi Meunier!! Denayerin pozisyonla ilgisi yok!!

İlk gole dönersek arkadaki adam ne olursa olsun benim adamım bu deyip Williams'a yapışmaması normal.

Topun nereye geleceği top düşüşe geçmeden anlaşılamaz zaten anladıktan sonra da müdahale için bir çabası var.
Hacit gosterdigim resimde Williams topun gelecegi yere dogru hareketlenmeye baslamis zaten. Topun tam olarak nereye disecegi belli degil tabi ama top Ramsey'nin ayagindan ciktiginda arkaya kadar gitmeyecegi cok acik.

Everton, Axel Witsel'e £30M ödemeye hazırlanıyor. Witsel'in babası Napoli ile görüştüklerini, Everton'dan da teklif olduğunu belirtti.

Robson Kanu'yu ilk defa bu turnuvada seyrettim. Fena bir alternatif olmaz. Tarzı da bizim lige uygun gibi. Alamaz mıyız? Daha çok izleyen varsa onlara soralım alalım mı?

Galler 'in her atağı heyecan verici. Belçika hak edecek bir oyun oynamadı, sokarım jenerasyonuna, babamın oğulları mı, Galler çıkacak!

Hacit gosterdigim resimde Williams topun gelecegi yere dogru hareketlenmeye baslamis zaten. Topun tam olarak nereye disecegi belli degil tabi ama top Ramsey'nin ayagindan ciktiginda arkaya kadar gitmeyecegi cok acik.

Bu böyle biraz daha uzayacak, çünkü pozisyonu yorumlamalarımız kökten farklı. :9 Ben şunu bırakıp kaçayım zaten pcyi teslim edeceğim şimdi. :D

onder-ozen-in-katilmiyorum-cevabi-gundeme-4989450_4517_b.jpg

Üst Alt