"Chedjou, Başakşehir ile anlaştı" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

"Chedjou, Başakşehir ile anlaştı"

Buyuk ihtimal haber dogrudur chedjou istanbuldan ayrilmamak icin kabul etmistir

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Nereye giderse gitsin yeter ki gitsin.

Aslinda chedjou transfer edilirken kendisinden baya umutluydum, lille'in sampiyon takiminda ilk 11'de yer alan oyuncu, Hazard Moussa Sow Debuchy Adil Rami Gervinho Cabaye ile birlikte.

Ilk senesinde iyiydi, ikinci sezon'dan itibaren performans dusuklugu basladi ve dany'nin seviyesine kadar dustu.

Basaksehir'e katki saglar mi, saglar.

Dany bundan iyiydi.

genelde oyuncuyu biz transfer edecekken işlerine gelmiyor etik etik diye böğürüp duruyorlar,
Katılıyorum, yine aynı Aykut Kocaman hakkında çıkan haberler. Ateş olmayan yerden duman çıkmaz, sözleşmesi devam eden, fesih maddesi olmayan bir teknik direktör ile belli ki görüşülüp anlaşılmış ama etik diye havlayanlardan ses yok.

Nereye giderse gitsin yeter ki gitsin.

Aslinda chedjou transfer edilirken kendisinden baya umutluydum, lille'in sampiyon takiminda ilk 11'de yer alan oyuncu, Hazard Moussa Sow Debuchy Adil Rami Gervinho Cabaye ile birlikte.

Ilk senesinde iyiydi, ikinci sezon'dan itibaren performans dusuklugu basladi ve dany'nin seviyesine kadar dustu.

Basaksehir'e katki saglar mi, saglar.
Chedjou yu Ujfalusi nin yanında görmek isterdim bir de.

semihi alsalar keşke ama almazlar. bedavaya versek istemezler kim neyapacak 65 kiloluk kağıttan stoperi.

F3111 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kötü oyuncu değil lakin sıkıntılı bir herif. Umursamazlığı bizi çok maçta yakmıştır. Başakşehir gibi defansif oynayan bir takımda disiplinli bir hoca ile beraber iş yapabilir belli olmaz. Seneye bize karşı oynadığı maçlarda harikalar yaratırsa şaşırmam.

Bu seneki halimize baslangic olarak sebep olan 2 mac , icerideki ta maglubiyeti ve tuzla maglubiyeti

tesekkurler ched ve semih

Hatırlatmak isterim Lille de savunma ağırlıklı bir takımdı orada patladığında.

Başakşehir de başarılı olursa şaşırmam ama bizde olmayacağı aşikar.

Gesendet von meinem SM-A510F mit Tapatalk

Üst Alt