Chedjou: "Paramı almadan gitmem" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Chedjou: "Paramı almadan gitmem"

5080136.jpg

Galatasaray ile olan sözleşmesi sezon sonunda bitecek olan ancak yönetimin devre arasında yolları ayırmayı planladığı Aurelien Chedjou’dan yönetime rest!

Menajeri ile Sarı-Kırmızılı kurmaylara haber gönderen Kamerunlu stoper, sezon sonuna kadar olan alacakları ödenmeden hiçbir yere gitmeyeceğini belirtti.

Yıllık 2,2 milyon Euro garanti ücretle oynayan Chedjou, sezon sonunda bonservisini bedavaya alarak ayrılma hakkına sahip...

Deneyimli oyuncunun, son haftalarda yedek bırakılması ve kadroya alınmamasının sırrı da böylece ortaya çıktı.

SEZON BAŞINDA DA GÖNDERİLMEK İSTENDİ!
Sezon başında da gönderilmeye çalışılan ancak yıllık ücretini karşılayacak kulüp bulamayınca takımda kalan Chedjou’nun, alacaklarının zamanında ödenmemesi nedeniyle huzursuz olduğu öğrenildi.

Yönetimin de, para konusunda sorun çıkardığı için teknik direktör Riekerink’ten, Chedjou’yu oynatmamasını istediği belirtildi.

HABERTÜRK SPOR / Erhan TELLİ

Moderatör tarafında düzenlendi:
nasreddin hoca'nın eşeği çok acıkmış artık bi deri bi kemik kalmış ama mevsim de kışmış.. hocanınsa verecek otu yokmuş belki ama nasihatı vaadi bolmuş..
ölme eşeğim yaz gelsin,
gelsin de yonca bitsin,
işte o taptaze yoncalardan toplacağım da yedireceğim sana..

evlat severler derneği yazarları piyasada yine sanki yerli oyuncular parasını bırakıp gidiyor bu haberleri yazanları şahin k ya havale ediyorum.

Ched, geçen senenin tamamı ve bu sene başından beri art niyetli oynuyor.

Sözleşme uzatmak için Biraz kendini gösterdi sonra baktı yönetim Sözleşme uzatmiyor.

Maçlarida sallamaya başladı.
Bunu farkeden teknik heyet bilerek kadroya almıyor.

SARI KIRMIZI!

Hala söylüyorum; Mevcut kadronun en iyi stoperi.

Para istemesinde en ufak bir sıkıntı yok. Sonuçta kendisi bir yabancı ve buraya para için geldi. Yerlilerde bile sakınca görmüyorum gerçi.

Eskiden hiç verilmezdi ve yine de oynarlardı. Şimdi iş tamamen profesyonelliğe döndü.

Bütün takım moralmen bitmiş ve yenilgiyi kabullenmişken isyan edişi ve golü attırması; (Birde aynı sene içeride K.Paşa maçı var. Orta sahada topu sürüp korner kazandırdı ve kornerde asisti yaparak 3 puan kazandırmıştı. Hani ruhsuz ya.)

Burak Yılmaz Son Dakika Golu GS Anderlecht 16 Eylul 2014 efi - YouTube

chedjouyu severim layayttır falan ama adam yanında çakma stoper bozuntuları ile oynamaya çalışıyor. hata kapatabilen biri değil, uzun lider stoperimiz olsaydı chedjouyu birde öyle izleseydik.

Üst Alt