Chedjou: "Yaptığım 2 hatayla arkadaşlarımın harika oyununu batırdım" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Chedjou: "Yaptığım 2 hatayla arkadaşlarımın harika oyununu batırdım"

Puki neticede bu adam bir altyapı hocası.Oyuna müdahalede sıkıntılar yaşayacağını İbrahim'e de söylemiştim ben.Ama ben bu kadarını beklemiyordum ilk geldiğinde,yalan yok.Şu oynadığımız futbol,son senelerin en olgun futbolu olabilir.Hoca şansı,sabredilmeyi hak ediyor.Kazanacak bazı şeyleri zamanla.

jor kendini geliştiren bir adam zamanla daha iyi olabilir. dikkat edersen zaten pek eleştirmiyorum forumda joru, eksikliklerini söylüyorum arada ki normalide bu. art niyetim yok benim için önemli olan GALATASARAY'dır.

jor kendini geliştiren bir adam zamanla daha iyi olabilir. dikkat edersen zaten pek eleştirmiyorum forumda joru, eksikliklerini söylüyorum arada ki normalide bu. art niyetim yok benim için önemli olan GALATASARAY'dır.

Yok canım biliyorum seni,bir şey demedim zaten.Şans verilmeli,sabredilmeli dedim sadece benim görüşüm bu.Oyuna müdahale edemiyor zamanında,ama şu olumlu havayı,oynanan futbolu hiçe sayıp defolsun gitsin demek net skor taraftarlığıdır bence.Yanına kendisine değişiklik konusunda direktifler verecek bir yardımcı bulsak iyi olur.

Böyle bi malı defansa koyarsak olacağı herzaman bu zaten.3 5 e bakmadan satın dedik dinletemedik.Bide buna iyi stoper diyen ayrı mallarda mevcut bu forumda.

Her Şey Çok Güzel olacak filminde devamlı başlarının belaya girmesine sebebiyet veren Altan'a abisi Nuri'nin söylediği bir söz vardı o geldi aklıma.

"Özür diliyorsun ama yapıyorsun yapıyorsun özür diliyorsun, yapıyorsun yapıyorsun özür diliyorsun hep aynı şey."

Abi sene sonu falan değil ya bu adamdan tez zamanda kurtulmamız lazım devre arası göndersinler bu adamı. Yani şu takım şampiyonluğa oynarsa ligin son haftalarında çok önemli maçlarda bu adamın bir hatası yüzünden şampiyonluğu kaybedersek ne anasını bırakırım ne bacısını nefret ettim bu adamdan ben.

Adam derbilerin yıldızı resmen...

Bugün beşiktaş maçında bireysel hatayla 2 gol yedirtti...

Bu senenin başındaki beşiktaş maçında kendi kalesine gol attı...

2 sezon nce fenerbahçe deplasmanında neredeys ceza sahasında olan topa yerde elle dokunarak penaltı yaptırdı ve gole sebep oldu.

sneijderin arenada 2 gol attığı maçta son dakikada alper potukun attığı golde her ne kadar top çizgiyi geçmiş olsa da önündeki topu hasan ali kaldırıma vererek yine gole sebep oldu..

Adam 3 yılda bir tek golün bile çok çok önemli olduğu derbilerde bireysel hatalarla tam 5 gole sebep oldu,diğer maçlarda da her maç en az 1 net pozisyona neden olan bireysel hata yapıyor ve hala bu takımda ve taraftaların çoğu da bu adamı seviyor çok enteresan...

Son düzenleme:
Abi sene sonu falan değil ya bu adamdan tez zamanda kurtulmamız lazım devre arası göndersinler bu adamı. Yani şu takım şampiyonluğa oynarsa ligin son haftalarında çok önemli maçlarda bu adamın bir hatası yüzünden şampiyonluğu kaybedersek ne anasını bırakırım ne bacısını nefret ettim bu adamdan ben.

Çok haklısın kardeş...Bu adam bu sezonu saymazsak 3 sezon oynadı bu takımda 2 tanesinde şampiyon olamadık.Bunun oynadığı ve şampiyon olduğumuz 2014-2015 sezounda da 6 hafta sakatlandı ve içerideki beşiktaş maçı dahil son 6 maçta gol yemedi takım.Oynasaydı eğer son 6 hafta muhtemelen dediğin orada olacaktı ve bir bomba patlatıp şampiyonluğu verecekti yine bu adam...

Lan onune degil jong diarra gelse ne olacak beyin kontrolu mu yapacaklar adama. Saldim cayira baskasi zaten halleder diyen adamin biletini keseceksin.
Bu kac olacak 30 yasinda adama bu yastan sonra bir sey mi ogretecekler. Ligin basindan beri yaptigi malliklarla sezonluk dizi olur ki daha en bastayiz.

45dakika iyi oynarsa isgillenip ikinci yariya cikarmayacaksin bunu.

hakan baltada ondan iyi degil bunun hatasi varsa iki golde hakan baltanin geri kalan tarafi yok.
resmen stopersiz oynuyoruz. oraya acil care bulunmali.

hakan baltada ondan iyi degil bunun hatasi varsa iki golde hakan baltanin geri kalan tarafi yok.
resmen stopersiz oynuyoruz. oraya acil care bulunmali.

Iste aci gercek bu. Sene basinda 49 gol yiyen takiminiza stoper olarak muzmin sakat serdar alindi sadece. Inanilmaz buyuk hataydi.

Bizim takimin en az 3 cok saglam stopere ihtiyaci var. Eldekilerin hepsi ile vedalasmali. Belki 4. Koray tutulabilir. Ama chedin ve sari sacli yesil gozlu muzmin sakat 2 stoperin acil yollanmasi sart.

Sinirden uyuyamadim valla gece! :(

sende suç yok senin yetersiz olduğunu hepimiz biliyoruz ama sana güvenip düzgün stoper almayan denayeri bile alamayan yönetim en büyük suçlu sen 2 yıldır bitiksin zaten sen bu saatten sonra su balesi yap bence

Sezon başından beri dağınık,iyice ağırlaştı.Tek özelliği ayağı iyi,oyun kuruyor.Sonuç olarak artık kesilmesi lazım.
1. gol hadi olabilir herkes izledi desek 2. golde ki hatayı ptt de yapcak stoper yok.Yılda 30 maç oynuyorsa abartmıyorum 10 maçta en az bu tip hatalar yapıyor.

Bu herifin yıllardır kalitesi bu zaten. Daha üstünü veremiyor. Suç o paraları S. Aziz denen denyoya gömende

Stoper rotasyonu sezon sonu tamamen değişmeli.Bunun gibi mal bir stoper görmedim.Geldiği günden beri söylüyoruz bunu.Bunları görmek için kâhin olmaya gerek yok.Kıro Terim'in kazıklarından sadece bir tanesi.Geldiğin güne lanet olsun.Milyonlarca taraftarın ve takımın sevincini kursağında bıraktın.Kargalar g.t gibi kalacaktı.Bruma'nin golüde güme gitti senin mallığın yüzünden.

Çoğu maç böyle hataları yapıyor zaten de işte böyle sonuca ulaşan az olunca göze batmıuor pek. Birkere konsantrasyon problemi var. Bir defans oyuncusunda en önemli özelliklerden biri konsantrasyon zaten. Tek bir hatan gol olur böyle.

D5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt