Chedjou'dan Yönetime Rest! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Chedjou'dan Yönetime Rest!

chedjou-640.jpg

Galatasaray'da sürpriz bir Aurelien Chjedjou gerilimi ortaya çıktı.

Geçtiğimiz hafta İstanbul'a gelen Kamerunlu oyuncunun menajeri yeni sözleşme talebinde bulunmuştu. Yönetim ise aldığı prensip kararı gereği bu sezon sözleşmesi bitecek oyunclarla yeni anlaşma yapmayacak, gelecek sezon sözleşmesi bitecek oyunculara ise ancak sezon sonunda bir anlaşma uzatacak.

Tam da bu prensip kararının alındığı ortamda Chedjou'nun Cenk Ergün'le bir görüşme gerçekleştirdiği ve sözleşme yenilenmeyecekse gelecek sezon başında takımdan ayrılmak istediğini iletti. Ergün'ün Kamerunlu oyuncunun bu kararını Başkan Dursun Özbek'e ilettiği, Özbek'in de bu isteği Salı günü yapılacak yönetim kurulu toplantısında masaya getireceği bildirildi. Özbek'in Chedjou'nun satılmasına sıcak baktığı ve belirlenen rakamı getirmesi durumunda Kamerunluyu bırakmayı düşündüğü bildirildi.​

Mynet

yanlız bu işi tamamen yabancı futbolcular üzerinden halletmeye çalışıyorlar bu can sıkıcı ne yani yabancı futbolcularmı çok para alıp kötü performans gösteriyor sadece?

Iyi bir stoper. Keşke yerine daha iyisini getirebilsek, ama bizim yönetimde böyle bir potansiyel göremiyorum. Chedjou'yu gönderip Yalçın'ı Mabiala'yı falan alırlar diye tahmin ediyorum. Ya da Semih Hakan B. evladımıza zam yaparlar.

Üst Alt