GSC Scout - Cheick Doucouré | Detaylı Analiz - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Ula oğlum sizin gördüğünüz bulduğunuz oyuncuları bizim Scout niye görmüyor ya
Valla harikasınız kardeşlerim
Keşke kulübün scout birimi olsa da sizler orda görev alsanız.Eminim 5 yıl içinde takım yaş ortalaması 24-25 e iner hem de para basarız
@Ozan Puki de bu oluşumda kesinlikle yer almalı.

Abi bu ve benzer oyuncular buluyorlar emin ol ama taraftarla iletişimleri sıfır olduğu için ne yaptıkları ettikleri hakkında hiç bir bilgimiz yok. Taraftar güvenemiyor bu yüzden. Halbuki bizle iletişim kursalar yönetime karşı da elleri güçlenir popülariteleri artar imkanları arttırılır.

Ula oğlum sizin gördüğünüz bulduğunuz oyuncuları bizim Scout niye görmüyor ya
Valla harikasınız kardeşlerim
Keşke kulübün scout birimi olsa da sizler orda görev alsanız.Eminim 5 yıl içinde takım yaş ortalaması 24-25 e iner hem de para basarız
@Ozan Puki de bu oluşumda kesinlikle yer almalı.
Reyiz yanlış olmasın ben bulmadım. Sadece oyuncuyu araştırırken bu rapor denk geldi, baya detaylı hazırlanmış. Foruma taşıyım dedim :D

Bize iletisim kursalar, istedigimiz isimler ortaya cikar. Ali Koc ve Comolli bir halt yemeyi becermiyor diye, bizim istedigimiz oyunculara parayi basarlar ve fiyatlari yükseltirler.

Transfer sorumlusu hoca. O da taraftara sakin kalin ve bize güvenin gibi birsey demisti. O scoutlarin önerdigi oyunculari begeniyorsa, ve oyuncular makul fiyata alinabiliyorsa, yönetim karsi bile cikmaz scout transferlerine

Abi bu ve benzer oyuncular buluyorlar emin ol ama taraftarla iletişimleri sıfır olduğu için ne yaptıkları ettikleri hakkında hiç bir bilgimiz yok. Taraftar güvenemiyor bu yüzden. Halbuki bizle iletişim kursalar yönetime karşı da elleri güçlenir popülariteleri artar imkanları arttırılır.
Valla harikasınız kardeşim.Bunlar hep tutacak isimler.Tüm takım iyi olsa böyle 2 oyuncu da bulsak.(Her sene böyle bi oyuncular için belli bir bütçe ayrılacak)
Yani şu oyuncu ilk 11 de görev alsa -diğer 10 oyuncu zaten as oyuncular olsa bu da arada kaynar ve güven içinde oynar.
Bunlardan her sene 1-2 tane almamız şampiyon olmamıza mani değil bence.
Seri üretime geçmek zorundayız
Bu sene de şampiyon olunca makas iyice açılacak
Belki şampiyonluğu bu sene garantileyip, seneye ffp bitince böyle bi sistemi hayata geçirirler.
Ben Yusuf Günay beyi yakalarsam bu konuyu deklare edecem.En son gördüğümde baya sohbet ettik ama transfer sorup sııkmak istemiyorum.Ama bu konu transfer değil, takımımız için güzel bir proje.
Siz de maşallah çok bilgilisiniz.Böyle devam edin, birileri er ya da geç bu fikirlerinizde yararlanacak.Ben inanıyorum

Portekiz ligine bakmak lazım. Seri 1 milyona nice transferi yapmış hemde 24 yaşında.Öyle şu yaşa gelmiş ve olmamış demek doğru olmuyor.

Tugay scout ekibinin gelip burada teknik heyete önerdiği oyuncuları söyleyecek hali yok. Yine aldın olayı olmayacak yere çektin. Biz işleyişi öğrenmek istiyoruz. Scout ekibinin taraftarıyla ortak iştirak ta bulunduğu en azından lafta da kalsa görmek istiyoruz. Furkan'ın dediği gibi taraftarın biri eskaza bir oyuncu görüp önerip belki de kulübe 40m lik fayda sağlayabilir. Gary Rodrigues'i öneren Dursun'un yeğeniydi mesela 9m'ye sattık adamı şampiyonlukta da fayda sağladı bu işler belli olmaz. Küçümsememek lazım. Konuyu incelersen mesela bu arkadaşlar bayağı da profesyonel çalışmışlar.

Portekiz ligine bakmak lazım. Seri 1 milyona nice transferi yapmış hemde 24 yaşında.Öyle şu yaşa gelmiş ve olmamış demek doğru olmuyor.

Ya da porto-benfica niye almamış o zaman demek.

Tugay scout ekibinin gelip burada teknik heyete önerdiği oyuncuları söyleyecek hali yok. Yine aldın olayı olmayacak yere çektin. Biz işleyişi öğrenmek istiyoruz. Scout ekibinin taraftarıyla ortak iştirak ta bulunduğu en azından lafta da kalsa görmek istiyoruz. Furkan'ın dediği gibi taraftarın biri eskaza bir oyuncu görüp önerip belki de kulübe 40m lik fayda sağlayabilir. Gary Rodrigues'i öneren Dursun'un yeğeniydi mesela 9m'ye sattık adamı şampiyonlukta da fayda sağladı bu işler belli olmaz. Küçümsememek lazım. Konuyu incelersen mesela bu arkadaşlar bayağı da profesyonel çalışmışlar.

Ya da porto-benfica niye almamış o zaman demek.

24 yaşında futbola başlayanlar var Vardy gibi bu işler gerçekten hiç belli olmuyor ama araştıran takım her türlü parayı kırıyor çok rahat fabrika yapılabilir ama biz ülke olarak komple boş şeylere kafa yorarız , para harcarız , enerji veririz.

DOS'dan ziyade RCM gibi birisi.

4 1 4 1 taktigimizde tek basina DOSU kaldiramaz. Yanina mutlaka biri lazim. 4 2 3 1 olur mesela.

cheick doucoure

fernando'nun sevilla'ya transferi artık kesin gibi, o yüzden takasa filan hiç gerek yok. 3,5 - 4 m euro bonservis alalım, parayı direkt bu arkadaşa yatıralım. eğer almazsak ilerleyen yıllarda bir tanguy ndombele pişmanlığı daha yaşayabiliriz.

(bkz: 2019-2020 sezonu yaz transfer dönemi)
9 Temmuz 2019 10:36 · gurrpegi

şimdi palas alıyormuş 15e işe bak.

zmnında fernandonun yerini 3lü kiralık komisyonla doldurmağa çalıştık sonra etebo derken taylana kaldık 3 senedir ebemiz doğrulmadı. check dokoureyi de bu herifin iddia ettiği gibi nbombele gibi pişmanlık duyacağımız biri kategorisine alırız heralde

zmnında fernandonun yerini 3lü kiralık komisyonla doldurmağa çalıştık sonra etebo derken taylana kaldık 3 senedir ebemiz doğrulmadı. check dokoureyi de bu herifin iddia ettiği gibi nbombele gibi pişmanlık duyacağımız biri kategorisine alırız heralde
O adamin Fransa ligi bilgisi cok iyi + alt lig de dahil
Neden boyle adamlardan yararlanmiyorlar anlamiyorum

Böyle potansiyelli çok oyuncu elden kaçıyor ahbab. Bizim kulüpler menajer kucağına oturmayı seviyor nedense bir sistem kuramadık scout anlamında.

Üst Alt