# Chevrolet Başlığı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Chevrolet Başlığı

Cevap: # Resmi Audi Başlığı

S-Line teknoloji değil, sadece bir paket. Bmw'de M, Mercedes'de de Amg paket gibi bir nevi.

Audi R8 Pato Reyis'in arabası :asd:

156.jpg

Şunu tipine bak bide bindiği arabaya bak diyen olmadı mı

ulan şöyle 10 15 binlik bir araba yapında audi diye binelim yav kapıyı 50 den felan açıyorlar auidi diyince :asd:

Cevap: Otomobil Sohbet Başlığı

Beyler (sorum özellikle Emre Saykal'a) VW Scirocco hakkındaki düşünceleriniz nedir?Yaza doğru yüklü bir para geçecek bizim pederin eline ben de araba almayı düşünüyorum ve aklımda Scirocco var.

Beyler (sorum özellikle Emre Saykal'a) VW Scirocco hakkındaki düşünceleriniz nedir?Yaza doğru yüklü bir para geçecek bizim pederin eline ben de araba almayı düşünüyorum ve aklımda Scirocco var.

Bence parasını hakeden bir araba değil. Tipi güzel ama tip herşey değildir. 75000'lere scirocco yerine 45000'lere bir başka tipi güzel civic hb almak daha iyi. İllaki 75000 verecem diyorsan r-design-sunroof'lu falan c30 alırsın.

Kendi otomobillerimizi koyabileceğimiz bir konu açılsa ?

Bu konuda paylaşabilirsiniz.

1-2 defa bindim de, ne bilim ısınamadım ben. İçi Golf'le aynı sayılır. Araçta sadece dış tip var. 70-80.000TL verilecek araba değil bana göre. :)

O paraya Giulietta fln alınır çok rahat.

Üst Alt