Chicago Bulls Takip Başlığı - Sayfa 24 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Chicago Bulls Takip Başlığı

Net bir sekilde kabak cicegi gibi gozukuyor
Jordan baska bisey ya.Baba ben basketbol izlemeye basladigimda en cok wadei severdim.o 2006daki dallas serisinde adam jordan gibi oynamisti resmen.lebroni ciktigindan beri severim.kobeyi cok begenirim.ama onlar sadece cok iyi.michael ise en iyi.su bad boys denilen detroitli bebeler resmen dayak atmis chicagoya o seride.yani ben de ergendim bi zaman.ama elimizin altında imkan var,araştırıp bakmak zor degil gecmise.jordan 1 numara

Jordan baska bisey ya.Baba ben basketbol izlemeye basladigimda en cok wadei severdim.o 2006daki dallas serisinde adam jordan gibi oynamisti resmen.lebroni ciktigindan beri severim.kobeyi cok begenirim.ama onlar sadece cok iyi.michael ise en iyi.su bad boys denilen detroitli bebeler resmen dayak atmis chicagoya o seride.yani ben de ergendim bi zaman.ama elimizin altında imkan var,araştırıp bakmak zor degil gecmise.jordan 1 numara
nasılsın petibör

Ben, gecen hafta 2. bolumu izlemeden Pippen'in 7 senelik sozlesmeye imza aymasini garipsemistim ama adam 12 kardesmis ve evde 2 kisi yatalakmis. Adam da sakatlanirsam para kazanamam diye korkudan 7 senelik imzalamis. Once vizyonsuz demistim ama hakliymis.
Bir de herkes Pippen diyor ama Jordan da 11 senede filan 23 milyon kazanmis.

4. bölüm tekrar gösteriyor ki phil jackson'ın insan yönetimi 10/10

rodman karıya gideceğim deyince adama 48 saat izin vermesi ama rodman dönmeyince 4 gün sonra las vegas'ta yatakta karıların arasından alıp antremana getirmeleri:asd::asd:

Üst Alt