Chivu Geliyor Mu? Menajeri Becali Açıkladı! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Chivu Geliyor Mu? Menajeri Becali Açıkladı!

Cevap: Chivu Geliyor Mu? Menajeri Becali Açıkladı!

Gelmiyecek.

Yabanci sayisi belli degilken Seneye Terim neden Kalkip Defansa bi yabanci alsin ?

Anlamsiz ve gercek disi bi Transfer.

Forvet , Kanat Melonun durumuna göre orta saha icin Bekleyin Yabanci Transferi derim ben.

Becalinin her sene yapdigi aciklamarlardan biri gene bos cikacak her seneki gibi.

"Fatih Terim isterse ..." deniyorsa genelde Terim istemiyor o oyuncuyu. Bana da transfer gerceklesmeyecek gibi geldi. Yonetim Terim'e sormadan ayarlamis herhalde yine. Bu asamada Terim isterse ne demek yahu.

Bence alınmalı arkadaşlar çok önemli bir transfer olur gerçekten.. yaşına ve yabancı oluşuna bakmayın.. Ujfa'nın da yaşı belli ama gösterdiği performansı hepimiz gördük, takımın omur kemiğiydi ! bizim futbolcular Allah'ın izni ile seneye yaklaşık 50 maça çıkacaklar, kimi sakatlanacak, kiminin formu düşecek, kimi cezalı duruma düşecek ya da Eboue 2 ay kadar yok olacak .. Kimi oynatacan sağ bekte ? Sabri'yi mi ? oynatırsan rakip takımda senin sağ kanadında çiftetelli oynar.. çekersin Ujfa'yı sağa Chivu'yu göbeğe..hele bi Hamit'in de geldiğini düşünün...Hamit (bilmiyenler için: defansın sağında da görev yapabiliyor) ve Chivu gelirse bizim defans hattımız uçar resmen.. öyle geniş kapsamlı bir defansiv alternatifler olurki bu sezon 34 maçta 24 gol yedik seneye bu rakam 15 20 arası olursa hiç şaşmam doğrusu..çünkü bunlar gelirse Sabri'ye Gökhan'a yok Çağlar ve ya Hakan gibilere çoook az gerek duyarız bu da defansın güvende olduğu demektir.. Semih'te oyununu geliştirecek Muslera daha da iyi bir kaleci olacak.. zaten defans hattımız iyi oldumu gerisi basittir.. en önemlisi savunmadır.. neyse ya Chivu'dan nerelere gelmişim.. ALLAHIN İZNİ İLE SENEYE ÇOK DAHA GÜÇLÜ BİR TAKIM OLACAĞIZ BUNA İNANCIM TAM AMA GERÇEKÇİ OLMAK LAZIM ŞAMPİYONLAR LİGİNDE ÇEYREK FİNAL HAYAL ETMEYİN ŞİMDİDEN

Chivu keşke transfer edilse.

---------Muslera

Eboue Semih Ujfa Chivu

Eboue AFK gidince;

---------Muslera

Ujfa Semih Chivu Hakan

G.Zan'ın yanına 1 tane de yedek stoper aldık mı, defans hattı -yedekler dahil- taş gibi olur.

Chivu keşke transfer edilse.

---------Muslera

Eboue Semih Ujfa Chivu

Eboue AFK gidince;

---------Muslera

Ujfa Semih Chivu Hakan

G.Zan'ın yanına 1 tane de yedek stoper aldık mı, defans hattı -yedekler dahil- taş gibi olur.

afrika kupası 2 yılda bir değilmi ? tam bilmiyorum ama galiba öyle olmalı

Becali vasa işin içinde Chivu gelmesin!

Önce Stancu'ya 5m euroya müşteri bulsun.

yine bu becali para mı vericez

Bu değilmi stancuyla culioyu getiren

Ne alakası var konunun Becali ile ?

Sen becali'nin elindeki 5.sınıf topçulara 3-4 milyon euro veriyorum diyorsan o da balıklama atlar ...

CHİVU olayını Becali'ye bağladınız ya helal olsun..

Bu Becali de az uyanik degil hani.. Merak ettigim konu, Chivu'nun böyle pazarlanmaya ihtiyaci mi var? Fatih Terim'in onay vermesi bekleniyorsa, ilk basta kim istedi de Chivu gelmek istiyor? Tüm medyada Becali'nin söylemleri var, pis kokular geliyor burnuma acikcasi. Ama sakatlik sorunu yoksa cok isteri Chivu'yu. Bir de astronomik yillik ücret istemeyecekse tabii..

Üst Alt