# Christian Luyindama - Sayfa 297 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
İlk geldiğinde adam yiyordu.
Şimdi ne beli dönüyor ne önündeki adama pas atabiliyor.

Sakatlık çok geriye attı, eminim direk oyundan çıkarıp hastaneye götürseler bu kadar olmazdı.

Gscimbom mobil

Alpaslan 2 kere, nelsson da bir kere aynı toptan kaptırdı onlarınki gol olmadı sadece. Golü yememizin sebebi kendisi değil boktan futbol taktiğimiz
Reis Luyindama şöyle bi 1-2 ay oynamasa da görsek şu nelsson'u.Küfür etmeyen renktaş kalmaz forumda.Temastan kaçan stoper mi olur? Kafa toplarında sıfır.Arkasına kaçan oyuncunun haddi hesabı yok bu nasıl stoper

mbappeyi psgyi karısı yapan adam nasıl bu hale gelebildi cidden anlayamıyorum ya

golü yine luyindama sayesinde yemişiz inanılmaz

mbappeyi psgyi karısı yapan adam nasıl bu hale gelebildi cidden anlayamıyorum ya

golü yine luyindama sayesinde yemişiz inanılmaz
Golü muslera yüzünden yedik.bomboş değildi Berkan rahatsız ediyordu kalesinde dursa yorgun olacaktı Berkan da bozacağı için gol olmama ihtimali çok daha yüksekti.
Bu gol yüzde 80 muslera nin hatası yani.
Luyi nin adı çıktı 9 a inmez 8 e.
Çok iyi futbolcu ama maalesef bizde miadi doldu.
Terim gitmeyecek ve luyi o kaybettiği özgüvenini tekrar kazanmak için yeni takım veya yeni hoca ile çalışmak zorunda.

SM-A715F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Artık ben bile Boss'u savunacak mecali bulamıyorum. Defansı çok sağlam ama topla halvet olayım derken her maç bir abukluk yapıyor. Topla katetmeye çalışma be adam. Defans yap yeter.

Üst Alt