# Christian Luyindama - Sayfa 322 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
5 Ocak 2021 - Konyaspor / Galatasaray. Nasıl da yaktı ama takımı? :D Şu anda bu halinden farkı yok.
Renktaş objektif yorum yapacaksan tartışalım. Oyuncuya takıksan hiç uzatmadan bitirelim tartışmayı. Sen konya maçını söylüyorsun ben de mbappe ezdiği maçı söyleyim o zaman ölçü oluyor mu ?

Boey ile hızlarını karşlaştırdın ben de hazırlık maçında yakaladığını söyledim. Şimdi bana konya maçı diyorsun ne yapalım kötü ve iyi olduğu maçları yazarak karşılıklı tartışalım mı?

Renktaş objektif yorum yapacaksan tartışalım. Oyuncuya takıksan hiç uzatmadan bitirelim tartışmayı. Sen konya maçını söylüyorsun ben de mbappe ezdiği maçı söyleyim o zaman ölçü oluyor mu ?

Boey ile hızlarını karşlaştırdın ben de hazırlık maçında yakaladığını söyledim. Şimdi bana konya maçı diyorsun ne yapalım kötü ve iyi olduğu maçları yazarak karşılıklı tartışalım mı?
Mbappe de Mbappe yahu adam o maçtan sonra futbolcu değil. Adam ilk geldiğinde futbolcuydu. Sakatlıklardan sonra bakın kötü futbolcu demiyorum. Futbolcu değil diyorum. Adama da aşırı takığım. En son Belhanda'ya bu kadar takıktım.

Üst Alt