Christian Luyindama'nın Bonservisi Resmen Açıklandı - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Christian Luyindama'nın Bonservisi Resmen Açıklandı

Liege de 26 numarayi giyiyormus, bize geldikten sonra kolunda 26 numara yazan wristband vardi dikkatimi cekmisti kac kere.

Semih gittigine göre 26 numarasini alabilir reis simdi.

Hocam o konuyla ilgili şöyle bir açıklaması var.

" Profesyonel olarak futbola başladığım Mazembe takımı Kongo'da büyük bir kulüptü ve orada 25 numaralı formayı giyiyordum. Sonra Standard Liege'e geçtim. Orada bana 26 numaralı formayı verdiler. Galatasaray'a geldiğimde de boşta 27 numaralı forma vardı, o yüzden 27'yi aldım. Gelecekte bir sonraki muhtemel takımımda da 28 numaralı formayı giyeceğim. "

Lyundama'nın 25m Euro aşağısına satılmaması lazım.
Değerini bulana kadar bekle, faydalan oyuncudan. Bu seneyi saymıyorum, FFP muhabbeti bir sene kaldı.

Şener ve Lyundama'nin aynı parayı alması.
Çok büyük adaletsizlik.

Burda sorun şener gibi vasat altı bir oyuncunun maaş'inin yüksek olması.
Yoksa luyindama'nin maaşı bizim ligde oynayan bir stoper için gayet iyi.

Hele birde yatarak para kazananlar var ki onlara hiç girmeyelim.
Onlar da en büyük GALATASARAY'li benim ayağına takıma kapağı atıp yatışa geçerek milyonlari götürür.

Şener ve Lyundama'nin aynı parayı alması.
Çok büyük adaletsizlik.

Burda sorun şener gibi vasat altı bir oyuncunun maaş'inin yüksek olması.
Yoksa luyindama'nin maaşı bizim ligde oynayan bir stoper için gayet iyi.

Hele birde yatarak para kazananlar var ki onlara hiç girmeyelim.
Onlar da en büyük GALATASARAY'li benim ayağına takıma kapağı atıp yatışa geçerek milyonlari götürür.

Zaten bizi batıran hep bu yerli kazmalara verilen fahiş ücretler oldu katkı alıyor muyuz hayır son 5 6 yılda sadece zarar üstüne zarar bonservis veriyoruz , maaş veriyoruz , yetmiyor sözleşmeyi fesih ediyoruz para ödüyoruz , bonservis olarak geri dönüşleri de yok , Murhan geçen bi liste yapmıştı sadece bonservislere 40 milyon euro civarı para ödemişiz yerli kazmalara son yıllarda olanlara bir de.

Üst Alt