# Christian Poulsen - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Christian Poulsen

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Christian Poulsen

amerıkanın espn kanalı dedı kı fransa - afrıka macı oynanırken.. sıdney govou galatasaraya transfer oldu... govou 80. dk da oyuna gırdıkden hemen sonra demısdı.. ne kadar dogru bılmıyorum.. bu ayın 30.da haberı acıklayacaklarını soyledı galatasaray kulubunun.. arkadasın biri böyle diyor acaba dogrumu?

amerıkanın espn kanalı dedı kı fransa - afrıka macı oynanırken.. sıdney govou galatasaraya transfer oldu... govou 80. dk da oyuna gırdıkden hemen sonra demısdı.. ne kadar dogru bılmıyorum.. bu ayın 30.da haberı acıklayacaklarını soyledı galatasaray kulubunun.. arkadasın biri böyle diyor acaba dogrumu?

Aynı Soruyu TSN'de Sormuşlar... TSN ' nin Cevapı Şu şekilde olmuş... ; Amerika daki o kanala sorduk.. Biz o maçı yayınlamadık ki, böyle birşey söyleyelim dediler :-)

Espn kanalında ben bu macı ızledım ve gercekten bunu soylemıstı bende once yazmıstım ne kadar dogru bılemıyorum ama 30.da açıklanacak dedimi bilmiyorumda kesinlikle govou galatasaraya gitti dedi

Galatasaray'a kötü haber!

Valencia'ya giden Mehmet Topal'ın yerine orta sahaya iyi bir ön libero arayan Galatasaray'a talip olduğu Juventus'lu Christian Poulsen'den kötü haber geldi.

Danimarkalı oyuncunun menajeri Joern Bonnesen yaptığı açıklamada Poulsen'in Juventus ile iki yıllık daha sözleşmesin olduğunu ve takımdan ayrılma gibi bir düşüncesinin olmadığını söyledi.

Galatasaray ile bir takım görüşmelerinin olduğunu ancak somut bir teklif almadıklarının altını çizen Bonnesen, "Poulsen için bazı teklifler alıyoruz ancak oyuncu şu anda Torino'da multu ve burada kalmak istiyor. Son iki yıldır bazı Türk takımları ile Poulsen'in adı geçiyor ancak hiçbirin resmi bir teklif almadık. Resmi teklif alır ve kulüpler somut bir adım atarsa tabii ki Poulsen'i bu konuda haberdar eder, karar vermesinde yardımcı olurum" dedi.

Christian Poulsen'in şu anda Danimarka Milli Takımı ile Güney Afrika'da bulunduğunun belirten Bonnesen, "Yeni sezon öncesi Juventus'un yeni teknik direktörü ile bir takım görüşmeler yapacağız. Poulsen'in Juventus'taki yerini öğrenmek bizim için ilk planda çok önemli. Çeşitli görüşmeler yapacağız ancak Poulsen tarafından Torino'da kalmak hiçbir sıkıntı yaratmayacak" şeklinde konuştu.

30 yaşındaki Danimarkalı oyuncu geçen sezon transfer döneminde Fenerbahçe'nin de gündemine gelmişti. Uzun bir süre Türk spor basını tarafından işlenen Poulsen - Fenerbahçe flörtü daha sonra sarı-lacivertli kulübün Brezilyalı oyuncu Christian'ı transfer etmesiyle rafa kaldırılmıştı.

2010 Dünya Kupası'nda yaptığı basit hatalar ile dikkatleri üzerine çeken Poulsen'in bonservis bedelinin 6.5 milyon avro olduğu daha önceden açıklanmıştı.

Kaynak:Sporx

ben bu adamı istemiyorum. ayrıca bu takıma bir sağ bek , bir defans , 2 orta saha , 1 sol açık , 2 forvet gerek..........

19032010_poulsen_19.03.10.03.15.00.jpg

Sunderland'den Cana'yı alan Galatasaray'ın Juventus'dan Poulsen'i de transfer etmeye yakın olduğu iddia edildi.

Tuttosport'ta yer alan haberde, Galatasaray'ın Juventus'la anlaştığı belirtilirken, tecrübeli futbolcunun da son kararını hafta içerisinde vereceği ifade edildi.

Bilindiği üzere Poulsen'i geçtiğimiz sezon Fenerbahçe'de israrla kadrosuna katmak istemiş ancak futbolcunun eşi İstanbul'a gelmek istemeyince bu transfer gerçekleşmemişti.

Kaynak: Hürriyet

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt