Christian Vieri: "Futbola geri dönüyorum, Çin'de oynayacağım!" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Christian Vieri: "Futbola geri dönüyorum, Çin'de oynayacağım!"

Christian-Vieri.jpg

İtalyanların efsane golcüsü Christian Vieri futbola geri döndüğünü açıkladı. 43 yaşındaki ismin yeni adresinin ise Çin Ligi olacağı belirtildi.

İtalyanların yetiştirdiği efsane futbolcular arasında olan Christian Vieri, futbola geri döneceğini açıkladı. İtalyan golcünün futbol oynamak için kilo vermeye çalıştığı biliniyordu.

2009 yılında Atalanta forması altında futbola nokta koyan İtalyan golcü Christian Vieri, futbola geri döndüğünü duyurdu. 7 yıl sonra futbola geri döneceğini açıklayan Vieri Instagram hesabından şu açıklamayı yaptı;

• ''Herkese günaydın. Önemli bir haberim var. Futbola geri dönüyorum ve Çin'de oynayacağım.'' (Instagram)
Futbolculuk döneminde Inter, Juventus, Atletico Madrid, Fiorentina ve Lazio gibi takımların formasını giyen Christian Vieri İtalya Milli Takım formasını 49 kez giymişti. Milli takım forması altında 23 gol atan oyuncu en parlak dönemini Inter'de geçirmişti. Milano ekibinde 143 maça çıkan Vieri 103 gol atarak önemli bir istatistiğin sahibi olmuştu.

Christian Vieri'in Shanghai Shenhua'da oynayacağı iddia ediliyor.

Christian Vieri: "Futbola Geri Dönüyorum, Çin'de Oynayacağım"

Foto dün çekilmiş. Baya toparlamış. Bıraktığı dönemki fiziğine kavuşmuş. Ama işte dizler ne kadar dayanacak, problem o.

13774610_274504269591729_1350569115_n.jpg

Üst Alt