GSC Haber - Cicaldau Her An Başakşehir’e İmza Atabilir - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Cicaldau Her An Başakşehir’e İmza Atabilir

Kiralık giderse oynatmazlar, Para almadan kiralık vereceksek Samsun’a falan göndersinler yokluktan oynatırlar.

gerçekçi olmak gerek, bu hayalete verdiğimiz bonservisin üzerine soğuk su içip hiç yaşanmamış gibi davranmakta fayda var.

herhangi bir futbol kulübü bu elemanın maaşını bile karşımaya ok ise yaka paça gönderilmeli.

Son düzenleme:
Başka şehir olarak okuyup heyecanlanmıştım. Başakşehir'e gidecekse hala sağda solda denk gelme ihtimalim var.

Bize karşı oynayınca kaplan kesilir bu ruhsuz arkadaş.

bahsedilen futbolcu eray işcan bile olsa olabilir derdim rtaş, ama emin ol bu arkadaş bizim maça rakip olarak çıksın kpaşa maçında yapamadığını yapar ve bu sefer sahanın ortasına sıçar.

bu mentaldeki zayıf bir karakterin kişisel meseleleri için bir takıma karşı fokuslanıp performans vermesi mucize.

ishal olup maçtan çıktığında bi şeyler yaşandı o soyunma odasında da ne oldu acaba
O maçın üstüne Marsilya maçı oynadı hatta Rusya'daki L. Moskova maçında çok çok iyi oynadı. O maçta Barinov gibi çok sert bir ön liberoya karşı fiziksel üstünlük kurdu sinmedi savaştı onunla kora kor.

Yani Avrupa maçlarında çok iyiydi bana göre FT varken çok daha iyi oynuyordu. O diğer gelen TD ile Kerem dışında kimse üstüne koyamadı. Bir çoğu zaten hayata küstü. Cica'da arada kaynayanlardan.

Bizde artık dikiş tutması mümkün değil de öyle bedava salınacak bir adam da değil. En az 3 milyon falan kazanmamız lazım. Arabistan pazarı var bizim lige vereceğimize oraya bir yere satmak lazım 5 milyona versek harika olur.

Üst Alt