Çift yönlü oynayan bir orta saha oyuncusuyla anlaştık! (Kaynak: MŞ) - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Çift yönlü oynayan bir orta saha oyuncusuyla anlaştık! (Kaynak: MŞ)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Çift yönlü oynayan bir orta saha oyuncusuyla anlaştık! (Kaynak: MŞ)

Schuster'dir. O da çift yönlü oynuyordu gençliğinde. :) (İronidir, gülün geçin.)

gece 3 de keita haberini verdi. houiller ile görüşüldüğünü ilk o yazdı. daha ne yapacak inanmanız için.

Keita'yi haberim yokta... ama birkac saat önce vermesi o kadar önemli degil, hem o saate uyuyordum ve cogumuz uyuyodu :D

Houllier nerde? geldimi? eeee o zaman?? sallayin gitsin yaw MS'yi...

Keita'yi haberim yokta... ama birkac saat önce vermesi o kadar önemli degil, hem o saate uyuyordum ve cogumuz uyuyodu :D

gece 3 de yazması daha önce de bildiğini gösterir. houiller ile görüşüldüğünü söyledi anlaşıldı demedi. senden benden burdaki herkesten çok şey bildiği kesin. fransa liginden bir sağ açık ile anlaşıldı diye 4 gün önce söyledi. onun avukatlığını yapmak durumuna düşüyorum ama bence yine biliyor. ingiltereden orta saha almazsak sana hak vereceğim.

Valla bu duyumcular yüzünden renkdaş renkdaşla tartısıyor gereksiz bence forvet alıcaklar tahmin ediyorum takım çift yönlü orta saha dolu ayhan sarp linderoth topal alınmaz oraya yabancı forvet ve defans alırlarsa alırlar

Bir sürü gazetenin yalan haberlerine yorum yapan bizler,şu ana kadar en doğruları söyleyen,ayrıca hepimiz kadar Galatasaray'lı birine salla gitsin diyoruz.Bence biraz önyargılısın.Transfer ile ilgili bazı yöneticilerin bile haberi yoktu.Ayrıca basın hergün Haldun Üstünel'i başka bir yere yollamıştır.Ancak Melih Abi'nin dediği çıkmıştır.Ayrıca onun blogu transfer blogu değildir.Galatasaray'ın tarihi ve teknik analiziyle ilgili gerçekten mükemmel yazılara yer verilen bir blogtur.Melih abi bizi kırmamak için,kulübe yakın kaynaklardan duyduğu transfer haberlerini bize aktarmaktadır.Hemde onlarca kişinin sorusuna büyük bir sabırla cevap vererek.

rosicky nin bonserbisi elinde olduğundan o olabilir...

gece 3 de yazması daha önce de bildiğini gösterir. houiller ile görüşüldüğünü söyledi anlaşıldı demedi. senden benden burdaki herkesten çok şey bildiği kesin. fransa liginden bir sağ açık ile anlaşıldı diye 4 gün önce söyledi. onun avukatlığını yapmak durumuna düşüyorum ama bence yine biliyor. ingiltereden orta saha almazsak sana hak vereceğim.

Bakalim, ingiltereden futbolcu duyumu dogru cikacakmi...

Bende ona hicbirsey bilmiyor demiyorum, ama 007 Haldun diyorum :)

Bakalim, Galatasaray'imiz icin en hayirlisi neyse, o olsun, burda polemige girmeye gerek yok ;)

Bir sürü gazetenin yalan haberlerine yorum yapan bizler,şu ana kadar en doğruları söyleyen,ayrıca hepimiz kadar Galatasaray'lı birine salla gitsin diyoruz.Bence biraz önyargılısın.Transfer ile ilgili bazı yöneticilerin bile haberi yoktu.Ayrıca basın hergün Haldun Üstünel'i başka bir yere yollamıştır.Ancak Melih Abi'nin dediği çıkmıştır.Ayrıca onun blogu transfer blogu değildir.Galatasaray'ın tarihi ve teknik analiziyle ilgili gerçekten mükemmel yazılara yer verilen bir blogtur.Melih abi bizi kırmamak için,kulübe yakın kaynaklardan duyduğu transfer haberlerini bize aktarmaktadır.Hemde onlarca kişinin sorusuna büyük bir sabırla cevap vererek.
onlar turkspor net fotomac fanatik okusunlar boşver arkadaşım.

Muhtemelen o değildir ama benim aklıma Joey Barton psikopatı geliyor böyle bir tanım yapıldığında. Dediğim gibi % 99 o değil ama, Barton psikosu Super Lig'de Galatasaray'a kapanan tüm takımları yıldıracak kadar manyak bir orta saha oyuncusudur, keşke o gelse. :D Döver vallahi rakipleri.

eskiden olsa alay eden birşeyler yazardım bu adamların Galatasaraya gelmesi hayal falan gibi ama artık durum çok değişti, yazarsam haldun Abi kapak yapabilir bana ama olsun gelsinde yeterki. Benim tahminlerim :

T.Rosicky

Alexandre Song

Didier Zokora

Gelson Fernandes

Nigel Reo-Coker

Stilian Petrov

Didier Zokora

Aaron Mokoena

Julio Arca

Joey Barton

Kevin Nolan

kevin nolan en mantıklısı

melih şabanoğlu iyi bir galatasaraylıdır.kendisi tarihsel olayları güzel bir şekilde anlatır.kendi istesinde güzel yazılar bakın okuyun pişman olmazsınız

ayrıca gstv de çalışıyordu kendisi.şu an ne yapıyor bilmiyorum.ama arada sırada floryaya uğruyor.bu arada yaşı 40 yani çocuk değil

bi arkadaşımız bu adam sallıyor gibisinden yorumlar yazmış.adam keita ismini vermedi 4 gün öncesine kadar ama fransadan bi oyuncuyla anlaşıldı dedi.keita ismini resmi siteden önce verdi kendi sayfasında.houllier ismini ise sadece görüşülüyor diye verdi kesin anlaşıldı demedi.biz nerden bilelim yönetimin houllier ile görüşüp görüşmediğini

ben şahsen kendisine çok güvenirim.mutlaka bildiği bişeyler vardır transfer konusunda.inanmayanlar keyfi bilir sallama duyumlara sallama medya haberlerine baksın

şimdi diyeceksinizki galatasaray transfer işini gizli tutuyor evet tutuyor.ama önemli mevkilere yapılacak transferleri gizli tutuyor.gecen sene bakın meira medyada gündemindeydi santchis medya gündemindeydi.sadece baroş ve kewellda ters köşe olundu.bu sene leo franco mustafa sarp zaten belliydi.gökhan zan ani transferdi.kaldı geriye keita.demekki yönetim gizliliği önemli mevkiler ve önemli oyuncular için uyguluyor iyide ediyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt