Çift yönlü oynayan bir orta saha oyuncusuyla anlaştık! (Kaynak: MŞ) - Sayfa 92 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Çift yönlü oynayan bir orta saha oyuncusuyla anlaştık! (Kaynak: MŞ)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Çift yönlü oynayan bir orta saha oyuncusuyla anlaştık! (Kaynak: MŞ)

İşleyişi çözmüşsün usta ama ben Melih abinin yerinde olsam böyle bir mesajı yayınlamazdım.. :)

Ustu kapali biseyler karaladim demin.

Melih abi selamlar, agiz aramaktan ziyade bir kac sorum olucak.

1. bu oyuncunun transferi Linderoth’tan artik umidin kesildigi anlaminimi tasiyo?

2. bu transfer gelecege yonelik bir yatirimmi yoksa gunu kurtarma politikasimi?

3. orta sahayi tek basina yonetebilicek Viera, Diarra veya Emana tarzi bir zenci neden dusunulmuyo veya boyle bir hamle bekleyebilirmiyiz?

Son olarak, Manisaspor’lu Ufuk Ceylan ve Sezer Öztürk Galatasarayimiza hayirli olsun(kaynak birebir bu oyunculardan birisi). Melih abi bu iki transferi ustu kapali bir kac kez yazmisti zira.

:)

O adam bana güvenin demiyor ki. Kendisine gelen bilgiyi sizle paylaşıyor. Ki Keita haberini de ilk o verdi. Eğer transfer gerçekleşmemişse bu Melih Abi' nin yalan söylediği veya kandırdığı anlamına gelmez. Çünkü çocuk değil kendisi. Başka nedenler olmuştur.

allah aşkına hiçte keita transferini ilk o vermedi ben hep sitesine bakarım hiç öyle bir şey görmedim.belki iyi niyetli melih abi ama çok birşey bildiğini sanmıyorum bu transfer konularında.bunun için gece hiç beklemedim gittim uyudum tahminimde doğru çıktı açıklanmadı hiçbirşey.

Anderlecht cimri olmasa transfer şimdiye kadar gerçekleşirdi:)???

allah aşkına hiçte keita transferini ilk o vermedi ben hep sitesine bakarım hiç öyle bir şey görmedim.belki iyi niyetli melih abi ama çok birşey bildiğini sanmıyorum bu transfer konularında.bunun için gece hiç beklemedim gittim uyudum tahminimde doğru çıktı açıklanmadı hiçbirşey.

Arkadaş haklı, Melih abi o transfer açıklandıktan sonra gece 3'te yazılmış bir mesajı cevaplayarak yayınladı.. Ama bu o kadar önemli değil, çünkü adam zaten başta transfer haberi vermiyordu, bizim ısrarımız üzerine duyumlarını bizimle paylaşmaya başladı.. Güvenen güvenir, güvenmeyen güvenmez, herkesin düşüncesi kendine..

*Gokhan ZAN- Meira yüzünden alındı.

*Leo Franco - Sancthis yüzünden alındı.

*Keita - Sistem gereği yapılan tek transfer ki Lincoln'un durumuda göz onune alındı.

*Mustafa - Yedek kulubüsene yapılan sözde transfer.

Eeeee hani nerde eksik bölgeler?

Sağ bek = yok ortalarda.

ön libero= mehmet topal sadece.Rakibi ısıracak,servis paslarını yapabilecek,Rijkaard sistemine uygun bir isim daha yok.

Stoper = Emre'lerin hali ortada.Servet ve Gokhan yedekleride var orası idare eder.

Kaleci= Kale'de ii sayılır Leo sakatlanırsa ki o zaman vay haline kalenin.

Sol bek= Hakan B.'nin yedeği Volkan YALANN!! Yaman degıl ki adam hem yavas hem yeteneksiz hemde YALAN ÖTESİ YALAN.

Forvet=Baros yer yer Keita oynar o da olmaz ÖzgürÇAN veya YASalıvER kaliteleri ortada genç ama umutluyuz.Zaten senelerdir gençte bunlar.

Oyun kurucu=Sistemde böle bir adam yok ama pasör elbette olacak bu da Mehmet Topal ve sakat Linderothla olacak iş degıl.Lincoln gitti dertler bitti diye dusunenler keske olsa da bir maç oynasaydı dicek duruma gelmezler insallah.

Baktıgımızda eksik bölgelere transfer yapılmamıs eskisini götür yenisini al mantıgı uygulanmıstır.(Keita haric gibi!!!!)

Gençlere bel baglamak ıcın onlerine idol adamlar koyarsın,sonrada onları oraya yavaştan monte edersin.Vizyon meselesi bu.

Bu cocukların hepsi bir anda Arda gibi sanslı olamazlar.Sen Lig,kupa,uefa maclarında illa ki ciddi rakiplerle oynayacaksın rostasyonu nasıl saglıyacaksın?

Guclu rakıplere A kadro,gucsuz rakiplere 1 veya 2 genc ekleyip B kadro mu cıkacaksın yoksa direk genc oyunculardan eksik mevkilere takviye mi yapacaksın?

Gecen seneki husran kokuları tekrar burnuma gelmeye başladı.Olmuyacak duaya amin demeyelim.

Yap kadrona isabetli bir kac tane daha transfer yol al git.Genclerin ıcınden yeteneklı olanları coktan kendını gostermıstır zaten.Onlarıda zamanla kullanırsın harcamazsın saga sola kiraya vererek.

Arda merkezli sisteme de degınmek ıstıyorum.Savaşı her zaman kazanmak ısteyen taraf kazanamaz.Bunun için ruh,cesaret ve inanç olması gerekir.Arda'da bu sorumlulukların hepsi var.Çek ve İsviçre maçlarında "verin ulen sazı elime kim tutar beni" diyebilecek kadar lider ruhlu davrandı ki o milli takımda kendini bişi sanan birkaç tane çakma kral olmasına ragmen.

Tobol maçlarına dikkat çekmek istiyorum.Balık baştan kokar.ister 11 tane gençle cıksın ıster cıkmasın sistem kendını belli edecek oyuncularla birlikte.

Ben transfersiz gelecekten umutsuzum en az "1" kaliteli oyuncu gerekli.

Emana,Biglia veya başkası kim olursa olsun maniche'de dahil bu takıma gerekli ki Rijkaard'da bunun farkındadır...

Transfer açıklanmaz ise ben açıklayacağım dedi.Hani nerde bekliyoruz açıklamadı yoksa bugun pazar biraz uyuyum mu dedi kendi kendine?:).

Daha aciklanmadi demi, keske kalkmasaydim az daha uyusaydim :)

Belki doğru değildir, ama Melih abi ilk kez transfer konusunda bu kadar kesin konuştu, neden acaba?

onuda kendisi söylesin.haber vermeyi bildiği gibi nedeninide söylesin.

biraz daha bekleyin, kahvaltısını yapsın adam. elbet online olacak. :asd:

abi perisan olduk ya bütün gece uyumadim su nalet olasi transfer yüzünden

Kesin konuşmasının sebebi oyuncuyla anlaşılmış olması.

Açıklanmamasının sebebi bonservisinde ufak pürüzler çıkması:)

sen sor senin aran daha iyi.birileri burada galiba birilerinin reklamınımı yapıyo.

Hani 3 te açıklanıyordu transfer...:mad: Ben artık bu adama da güvenmiyorum. Bu da hit için yalan söylüyor. Türkspor'dan ne farkı kalacakki böyle yapmaya devam ederse...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt