Çiftlik Bank'ın Firari Kurucusu Mehmet Aydın'ın Yeni Görüntüleri Ortaya Çıktı - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Çiftlik Bank'ın Firari Kurucusu Mehmet Aydın'ın Yeni Görüntüleri Ortaya Çıktı

Bi rahat bırakın çocuğu yav. Yok orda görüldü yok burda görüldü. Onu yakalayıp içeri atacağıma tokatladığı cahil sürüsünü toplar içeri tıkarım. Zira cehalet kadar ülkeye zarar veren bir şey olmamıştır.

Bu tosun benim kahramanım.
Hayal edip belirli sebeplerden ötürü yaşamadığım/devam edemediğim hayatı yaşıyor.

Gscimbom Mobile

Sayfada o kadar goygoy döndü ki engelliyken eleman ne yazmış diye okumak zorunda kaldım... :asd: Böyle garip bir insan ne diyeyim :D

Konuya gelecek olursak "bunu yapan tosun".......

Buna para kaptıranlar hep şark kurnazıydı. O yüzden o paraları asla geri vermemeli.

Facebookta ÇB mağdurları sayfalarına bakın. Para kaptıranları çoğunun profilinde Allah kelamı ve dini sözler paylaşmışlar.

Tahmin edileceği gibi çoğu AKP'li.

Hepsinin hayali kısa yoldan para kazanmaktı.

Helal olsun sana M.A helal olsun ne diyeyim çok güzel bir keriz silkeleme operasyonuydu.

3-5 seneye geri döner ve bi posta daha tokatlar bu şakirleri :asd:

En çokta şu işe kredi çekip girenlere iyi olmuş ya :asd: bitanesi evini arabasını satıp girmiş bu işe şuan çoluk çocuk perişan haldeymiş.

Yani bu tarz birşeye gülünmemeli , ahlaki değil ama 20 dakikadır kendimi alamıyorum kahkahalardan :D

Üst Alt