Cihan Kamer: "58.maddenin değişmesini istiyoruz" - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Cihan Kamer: "58.maddenin değişmesini istiyoruz"

Cevap: Cihan Kamer: "58.maddenin değişmesini istiyoruz."

Etik kurul raporunu Cornu ya fısıldamışlar demiş... Ne fısıldaması alenen raporu adama vermişlerdir. Saklayacaklarmıydı yani ?

İstiyorlarki, herkes bunları korusun, görmemezlikten gelsin. Ne pişkin adamlar.

dun Telegolde, belgeden haberi varmis de MAA nin,.

Zavalli Ziya da, bak iste 5, 10 gun gec duyurmuslar MAA diyor. Oyle bir sey yok halbuki. MAA iyce rezil oldu. Saman kafa Ziya da halen geveliyor.

YA zaten oyle birsey olsa ne fark eder lan. Helvaci herseyi acikladi iste.

Iste ufak seylerle, kendilerini ve milleti kandirmaya calisiyorlar.

Sike yaptiniz Sike!!!!!! bu leke size ayit artik! 50 sene de gecse, sikeci olarak anilacaksiniz! reziller sizi!

Başkan Yardımcısı Adnan Öztürk transfer politikasıyla ilgili spekülasyon ve mesnetsiz suçlamalara yanıtları saat 17.00'de #GSTV 'de!

Ya karar verin artık değişsin mi değişmesin mi? Yahu insanda birazcık denge olur ya. Bir dediğiniz bir dediğiniz tutsun. Yuh be....

Abi çıkın biriniz cevap verin şu adama. Bok atıyo izi kalıyo muhabbeti yapıyorlar.

Ulan gelmedi şöyle tokat gibi cevap verecek bir yönetim yıllardır. Nedir bu ya

Rezillik ya

Adnan Öztürk gecenlerde salya sümük agliyacaklar hazirlikli olmaliyiz demisti,adamin dedikleri cikti,bizim taraftar olarakta bu adamlar kale almamamiz gerekiyor,sonucta bukelemun gibi yönetim kurulu var fenerbahcenin sabah söyledikleri aksam tutmuyor,bizimkilerde fazla ciddiye almiyorlar,GSTV'den iste yalanlicak,bence en dogrusunu yapiyor yönetim,kendi tvsi disinda baska bir kanalda cevap bile vermesinler bu yaratiklara.

Fb yönetimi. :asd:

10de51c6b1.jpg

yahu ben de diyorum bu adam kime benziyor.fener-shaktar maçında sahaya giren kel bi adam vardı lan.3-4 güvenlik gorevlisi kolundan tutuyordu.idda ediyorum ya kardeşi,ya da kendisi o adamın.goruntulerini bulamadım simdi:asd:

bu akşam telegole çıkacamış. sanırım ağlamalar orda devam edecek. inşallah erman kendisine kapağı sağlam takar

Bir öylesiniz, bir öyle. Önce Nihat çıktı '58.madde değişirse Türk sporu biter' dedi. Sonra bizim böyle bir talebimiz yok diye gerdan kırdınız. Şimdide C.Kamer ise "Değişsin ama küme düşme cezası kalkmasın" diye açıklama yapıyor. Ne istediğiniz adam gibi söyleyin de biz de bilelim!

dünya çok dansöz gördüde sizin gibi kıvırana tanık olmamıştık

Üst Alt