Çilek Müjdesi! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Çilek Müjdesi!

Cevap: Çilek Müjdesi!

Bu arada haberde kullanılan logo hoşuma gitti :D

Formalarda öyle bir logo olsa iyi olurdu ha.

scaled.php

ulan kac gündür cilek okudum burda, bende gercekten cilek diye bir oyuncu var sandim. gece is yerinde arkadasa sordum yaw bu cilek kim dedim. la onu baskan dedi, pasta tamam üstüne bir cilek konulcak felan demis.

yani biz simdi pastanin üstüne cilek ariyoruz, anladim, peki bu cilek Melo olabilir mi. Melosuz bu sene kadro düsünemiyorum. melo zaten pastanin icindeyse cok iyi bir sol bek ve yabanci Santrafor gerekiyor , Elmander ve Baros gönderilmeli bence. onun yerine iyi bir alis veris pazarligi ile Ibrahimovici almamiz gerekiyor

Pato,Robinho,Kaka,Suarez yada Neneden biridir heralde

icimden bir ses Ibrahimovic diyor.

İyi bir santrafor getirip taraftarları mutlu etmek istiyoruz. Yıldız bir santrafor alacağız. Taraftarın mutlu olacağını düşünüyorum. Ancak çok ince eleyip sık dokumamız gerekiyor. Sarışın, uzun boylu, güçlü ve Avrupalı bir santrfor olacak.

1.95 boy , güclü , sarisin , avrupali , Santrafor , Yildiz , ince eleyip SIK dokucaz diyor , ismi cikmadi yani suan kadar.

Bence bu tip bir açıklamaya gerek yoktu şimdi birçok taraftar beklenti içine giricek sonra büyük bir isim gelmediği zamanda hayal kırıklığı yaşıycaz

Sercan su anda en onemli hamle olur. Yabanciya gerek yok. Sercan yabancibiradam olsaydi suanda tum takimlar pessinde olurdu.

Kesinlikle alinip transfer kapanmali.

Seneye de omer toprak yada serdar tasci ve onur kivrak alinmali.

Sen Galatasaraylisin ve Galatasarayla dalga gecer gibi resim atiyorsun ortaya, antuda görsem anlarim ama kendi forumumuzda kendi renktaslarimiz yapiyor bunu, anlamak mümkün degil. yada yaptiginizin farkinda degilsiniz

Abi Abartiyorsun alttarafi bir resim,bir resimle Galatasarayliligimi tartisman yanlis ,tamam belki Komik olmuyabilir ama maksatim ortam biraz neselensin..

Ben 12 Senedir Galatasarayin hic birini kacirmamis biriyim..2000 Yilindan beri yani ben 11 Yasinda oldugumdan beri Galatasarayimizin Tüm Maclarini izlemis biriyim.. Belki 1-2i maci kacirmis olabilirim ama buna ihtimal bile vermiyorum..97 Yillindan beri Galatasarayin maclarini takip ediyorum..Belki Kombine alamiyorum Almanyada yasadigimdan dolayi ama Klübe elimden gelen destegi her ortamda veriyorum

Saygilar

Üst Alt