Çim Değiştirme İşlemi Tamamlandı - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Çim Değiştirme İşlemi Tamamlandı

Cevap: Çim Değiştirme İşlemi Tamamlandı

mümkünse çimler kesilmeden böyle kalsın. Yoksa cillop gibi sahada modric,rakitic manyak eder bizimkileri

Bu cim niye cizik cizik ya? Hem bazisi koyu, bazisi acik. Begenmedim, hemen degistirilsin. Yonetim istifa! Bitti.

ilk oynanan maçta parça parça kopmasın genede.. bu stadda ilk oynanan maçta sanırım ajax maçıydı çimler parça parça kopmuştu, umarım aynısı olmaz...

Keşke 1 hafta daha beklenseydi , mesala maçımızı Kasımpaşa stadında oynayabiliriz

görüntü benim de hoşuma gitmedi. ama sanırım güneşlendirmesi var daha çimin. ondan sonra çok müthiş olacaktır.

Daha durun ya kesilecek,biçilecek,bakımı yapılacak. İlk serildiğinde böyle olur genelde...

Stada ilk çimler serildiğinde nasıl olduğunu hatırlamıyor musunuz ?

stock-vector-football-pitch-mown-circle-46627723.jpg

ya şu tarz bi gölgeleme yapsalardı keşke, bayılıyorum :ka21: fifa 2001'de vardı ;

fifa2001-1.jpg

bazı iskoç stadlarında da var

Bizim Hakemler Normal Düz cilgili Zeminde Pozisyonlari göremiyorlar. Bunda baslari döner..

Daha durun ya kesilecek,biçilecek,bakımı yapılacak. İlk serildiğinde böyle olur genelde...

Stada ilk çimler serildiğinde nasıl olduğunu hatırlamıyor musunuz ?

Malesef cim cok basarisiz. Cim dedigin serildigi anda yemyesil, dikdik olur. Cizgileri falan da uzerinde olur. Yonetim istifa. :ays:

hadi hayırlısı umarım yeni bir başlangıç olur yeni bir seri yeni bir dönem adını ne koyarsanız

Üst Alt