Cimbom'un Gomis Planı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Cimbom'un Gomis Planı

ne zammı zam mam yok. biz ücretleri düşürün diyoruz millet hala yolma peşinde beğenmeyen bonservis ücretini getirip gider

gomisin tekelinde söylemiyorum muhtemelen yalandır ama kötü olunca git dersin parasını almadan gitmez haklı olarak biraz iyi oldularmıda sözleşmeye sadık kalmazlar zam isterler :D 300 bin euroya oynuyormuş gibi

Beyler haberde zam yapılacak demiyor ki niye gaza geldiniz.

"Galatasaray’ın, Gomis’in ikna olması için gerekirse sadece yarım sezonluk ücretine zam yapabileceği de belirtiliyor. "

Yalandır diye düşünüyorum bu zam olayı. Bu yüzden de medyanın gazına gelmek istemiyorum. Ama bu haberlerin boku çıktı artık. Eğer haber yalansa, anında resmi siteden yalanla. O haberi yapan kişiyi de kuruluşu da git yalan haber yapıp itibar zedelemekten mahkemeye ver sürünsün. Bak bakayım bir daha böyle maksatlı yalan haber yapabiliyorlar mı. Bu konuda maalesef yönetim çok yumuşak davranıyor.

Haber yalan yada değil doğru olan gomis in satılması hem yıllık ücreti fazla hemde yaşı fazla ahmet musa ve yanına elmander tarzı bir forvet almak lazım genç

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bence direk gönderilmeli. başarısız olsaydı maaşından düşülcekmiydi ? Paragöz futbolcularla masaya bile oturulmamalı

Artik gina geldi, satin sunu da kurtulalim. 29 gol atmasina ragmen hic guven vermiyor, deplasmanlarda cok etkisiz.

Üst Alt