Cimbom'un Melo Kararsızlığı - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Cimbom'un Melo Kararsızlığı

Cevap: Cimbom'un Melo Kararsızlığı

oyunun içine fazla girmiyor...girdiğinde ise takım olarak etkili oluyoruz...butun yuk selçuğa biniyor...ondan yazdım

4-4-2 oynuyoruz ve Melo'nun öncelikli görevi savunma. Çoğu takım orta sahada 3 oyuncu oynatırken biz 2 oyuncu oynatıyoruz kalitelerine güvendiğimiz için Melo'nun sürekli oyunun içinde olması imkansız defansif görevlerini yapmak zorunda her zaman atağa katılamaz. Melo kadar dikine oynayan oyuncu zor bulunur önceliği defans olması gereken bir mevkide oynamasına rağmen hücumda fark yaratan bir isim değerini bilmeliyiz.

yalnış anladınız yav....cok koşsun demiyorum oyunun içinde daha fazla olsun diyorum...

bir yandan katiliyorum bir yandanda mevki olarak ve butun orta sahamiz hucuma donuk durusu ile bir anda 4 kisilik orta sahanda defansi dusunen tek oyuncu olarak kaliyor bu nedenle "cakili" kalmasi ve sorumlulugu Selcuka birakmasini normal karsilastiriyorum. gittikce alisacaktir etrafindaki oyunculara ve bununla birlikte daha cok sorumluluk alacaktir.

1996-2000 yillari Suat Kayanin oynadigi gorevde yer aliyor o zamanlar ön Libero Suat Kaya da cok fazla ciktigi yoktu hatta cogu zaman tek yaptigi topu kapmak ve onundeki oyunculara birakmakti. bu nedenle daha cok Fatih Terim tarafindan bu sekilde oynamasini istendigine inaniyorum.

Melo giderse is Keita olayina doner , tutan adamin gonderilmesine karsiyim zaten 13 milyon euro istemezler kimse merak etmesin.

Ben de bir ara kararsız kalmıştım ama şimdi kararım kesin, alalım bu adamı. Tek şartım var o da maaşında biraz indirime gidilmesi :)

melo her türlü fedakarlığa hazırım dedi zaten yıllık ücretinde indirim yapılarak alınması lazım.indirim olmasa da alınması lazım da adam razı zaten fedakarlığa onun için indirelim biraz :D

Melo'yu her türlü alır Ünal Aysal..

O kadar salak bir adam değil..

Bence Shaqiri'ye yüksek teklif etmememizin sebebi de oydu..

Melo cepte diyebiliriz..

Meloya 8 milyonu oynadığı pozisyon için, 5 milyonu da direk sonuca etki ettiği için verin. Verin ve alın. Adam ön libero, görevini yapıyor ve şimdilik 9 gol.

Alın bu adamı, ne ediyorsa verin alın!

Eğer bonservisini satmazlarsa İtalya'yı satıp da bizimkiler almazsa Yönetim'i bombalayalım.

ne karasizligi yahu iyi bir uyum yakaladi sanki yillardi burda oynuyor

boyle oyunculari severim kendini takima veriyor

Üst Alt