Cinsel İstismara Uğrayan 5 Yaşında Kız Çocuğu Yoğun Bakıma Kaldırıldı! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Cinsel İstismara Uğrayan 5 Yaşında Kız Çocuğu Yoğun Bakıma Kaldırıldı!

Şu Allah’ın belası haberleri de doğru düzgün yazsınlar. Bu istismar değil! Bu bir tecavüz! Çocuğa tecavüz etmişler!

TECAVÜZE UĞRAYAN 5 YAŞINDA KIZ ÇOCUĞU YOĞUN BAKIMA ALINDI!

Not: Lafım bu konuyu burada açana değil. Arkadaş sonuçta medyada yer alan haberi paylaşmış.

kınamak ve lanetlemek gibi aciziyet iceren tanımları lugata bizim ülke soktu sebebi ise eylemde hicbir halt yapamıyacak yargıya sahip olması.

kınıyoruz lanetliyoruz dedik mi tamamdır hersey.

Ben pasifist bir insanim ama insan dayanamiyor bir yerden sonra, böylelerine yillarca iskence edeceksin.

Bakiyorsun ölecek kivama geliyor, hemen iyilestireceksin sonra yeniden iskenceye devam edeceksin ve bunu bir gün dayanamayip eceliyle geberene kadar sürdüreceksin.

Yok hapis yok idam, bunlar yetmiyor iste.

Moderatör tarafında düzenlendi:
İbretlik bir ceza verilmezse bu gözü dönmüş sapıklar yine yapar .Allah sizin cezanızı her türlü vericektir . TBMM bu işe el atmalı cezaları verilmelidir. Hapis cezası yeterli değil bu sapıklığa.

Bir çok hayvanda bile acıma duygusu olur, merhamet hisi olur mesela köpeklerde bunlar bariz şekilde görülüyor....

Bu tür suçlara idaam cezası olmalı açıkçası nekadar karşı olsam da bu konuya ama olmalıdır kesinlikle.

5 yaşında bir çocuk....

Bende 6 yaşında bir kız çocuk babasıyım.... Ya nasıl bir yaratık olunmalı ki bu cana bu şekilde kıyılır arkadaş? İnsan olamaz ... hayır bunun bir insan olduğunu kabul etmiyorum. Dağ domuzu gibi salıp vuracaksın bunu.

İnşallah çocuk yoğun bakımından çıkıp tekrar hayata asıla bilir ama asıl hasar piskokijik tarafında. Çok zor bir şey ya ...

mahsum, kötülüğü bilmeyen bir çocuğun dünyasına bu şekilde bir yıkıma sebep olunması çok vahim bir durum bu yaşta yavrucak için. Piskokijik yardım olunmalıdır kesinlikle varsa böyle yardım ülke olarak ki bu yaştaki çocuğa da nasıl bu tür yardım edilecek ise artık bu tür olay sonrasında

Bunu yapan her kimse elbet Allah öbür tarafta misliyle cezasını verecektir şüphesiz ama burda bu serefsize verilmesi gereken cezada yavaşça acı çeke çeke gebermesidir. Osmanlida kullanilan bir idam türü var.Adami sadece kafası disarda olacak sekilde bir sandiga koyuyirlar yedirip iciriyorlar adam dogal olarak diskisini oraya yapiyor. gebermesi 6 ay civarı sürüyormuş. aci ceke çeke öldürecen bunları hemen değil

" Suç, toplumun aşırı anlayış göstermesi yüzünden bu kadar büyüyüp çoğalmıştır. "

En ufak suça bile göz yummayacaksın, hele bunlara ibretlik cezalar vereceksin. Başlarım insan haklarına, şerefsiz itoğlu it

Yakalanmış.

18 yaşında PAKİSTANLI bir kerhane çocuğuymuş.
untitled-1.png

.... pakistanli

İdama çok net karşıyım! Ölüm harika bir hediye.

Ağırlaştırılmış müebbet olmalı ve ileride çıkabilecek olası aflardan yararlanmayı engelleyecek türde olmalı.

Üst Alt