# Ciprian Marica - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Ciprian Marica

Cevap: # Ciprian Marica

Yaşı, kapasitesi ve eger uygun bir bonservise(max.4m euro) alınabilirse iyi-mantıklı bir transferdir kağıt üzerinde AMA Marica, Baros'u yedekleyebilecek tipte bir santrfor DEĞİLDİR. O da Necati, Traore, Tunay, Pino gibi 2.forvettir. Ha Pino, Necati, Tunay topu alıp giden driblingci FC'lerdir; Traore,Marica, Halil Altıntop'ta pasor tamamlayıcı tipte 2.forvetlerdir.

Marica, Baros gibi agresif bir futbol stiline sahi değildir. Gelirse üzülmem, kalitesi oldukça iyidir ama tip aradıgımız tip değildir.

Lig Tv haberlerinde söylediler, Adnan Polat Marica ile ilgilendiğimizi açıklamış. Bonservisi uygun ama aldığı ücret fazla demiş. Adnan Polat'ın bizzat ağzından duymadım, haberde söylediler. :)

Marica'ya Mutu'nun genci falan demek futbola ihanettir,ama iyi adamdır.Kadroda bulunmasını isterim.

Aradığımız adam mı?Değil. Baros ile oynarsa müthiş iş yaparlar ama.

Baros stilinde bir santrafor alamıyoruz veya ilgilenmiyoruz ona yanarım. Elimizde Baros'la beraber oynayabilecek veya forvet oynayabilecek adam sayısı fazla. Örneğin herkes; Kazım-Pino diyor sadece ama, mevkileri gereği, Aydın-Arda-Kewell'da santraforluk üstlenebilir. Ama sonuç rezalet olur. Jardel gibi Hakan Şükür gibi bir adam alamayacak mıyız hiç bir zaman gerçekten merak ediyorum. Umarım Hagi istiyordur.

Bu adama tonla bonservis oderlerse cok buyuk bir hata olur. Madem santrfor almaya karar verildi, o zaman alinacak adam en az baros klasinda olmali. Baros dondugunde marica kulubede mi oturacak?

Marica bildiginiz Arif, yani ikinci veya yardımcı santrafor. Hagi eskisi gibi 4-4-2/4-1-3-2'ye(ki asagı yukarı aynı sey ikisi) dönücekse eger tamam, ama o zaman Traore'yi de alsınlar.

--------Romero---------

Sabri-Neill-Servet-Caglar

Kazım--Cana-Culio--Arda

-----Traore-Marica------

/

--------Romero---------

-------Lorik Cana-------

Kazım----Culio------Arda

-----Traore-Marica------

Mevcut sartlarda benim tercihim:

-------Marchetti--------

------Cana---Culio------

-------*Transfer--------

Kazım--Mutu/Baros--Arda

*Andrea Cossu, Karim Ziani, Ibricic, Trochowski; Hagi oraya gereken adamı bulur koyar. En kötü sartlarda Arda serbest oynatılır, Pino sola cekilir o fazla problem degil. Fakat kaleci transferi olmazsa olmazı bu takımın. CSKA Moskovalı Akinfeevin sözlesmesi sezon sonu bitiyor, simdiden baglansa keske. Her sene onu getir bunu götür yapmaktansa bir kere alınır, ama iyi alınır, iyi de ödenir. Takım senelerce kaleci aramaz.

Bugun Hagi'nin roportaji var romanya basininda ,mactan sonra yapmislar marica'yi sordular imzalanacak soylentisi var diyerek.Cevabi yok oyle bir sey, dusunmuyorum kendisini oldu.Tam bir dokuz numara ariyoruz,hali hazirda isimler belli ,acilis macina kadar butun isimlerle anlasmis oluruz sanirim dedi.Bizim baskan basina yem atiyor buyuk ihtimalle marica konusunda.

Adnan Polat: Marica'yı istiyoruz ama...

Galatasaray Başkanı Adnan Polat, Divan Kurulu toplantısında basın mensuplarıyla sohbet ederek, transferlerle ilgili değerlendirmelerde bulundu...

İkinci yarı öncesi yeni oyuncular alacaklarını belirten Adnan Polat, transferin beklendiği gibi kolay olmadığını söyleyerek, "Ben de transferlerin bir an önce bitmesini istiyorum. Ancak bu o kadar kolay olmuyor. Futbolcunun ailesi, menajerler, kulüp, oyuncunun kendisi gibi birçok unsur ile aynı anda muhattap oluyoruz. Bazılarının 3 tane sahibi var. Bütün bunlar işleri yavaşlatıyor ve zorlaştırıyor" ifadelerini kullandı.

Stuttgart'ta forma giyen Ciprian Marica ile ilgilendiklerini söyleyen başkan Polat bu oyuncunun bonservisinin makul olduğunu, ancak oyuncuya verilecek ücret konusunda anlaşmalarının zor olduğunu belirtti.

"Marica'nın yıllık ücreti pahalı", açıklamasında bulunan Adnan Polat ara transferde kadroya katacakları oyuncuların yıllık ücretinde 1.5 milyon Euro'yu aşmayacaklarını ifade etti.

Adnan Polat sohbet sırasında Bülent Tulun'un, "Steau Bükreş'in eski kalecisi Zapata'yı kaçırmayın başkan üstelik bonservisi de elinde" demesi üzerine bu oyuncu hakkında bilgisi olduğunu söylemekle yetindi.

Yeni transfer Emmanuel Culio'dan da övgüyle bahseden başkan Polat: "Culio'yu çok beğendim, beklentilerimi karşıladı. Sanki 10 yıldır Galatasaray'da oynuyormuş gibi" ifadelerini kullandı.

insallah bu adam gelmez, yukardaki elemanin dedigi gibi bu adam tam bir balon, eger yonetim bu oyuncuyu alirsa buyuk bir hata yapmis olur

Marica bildiginiz Arif, yani ikinci veya yardımcı santrafor. Hagi eskisi gibi 4-4-2/4-1-3-2'ye(ki asagı yukarı aynı sey ikisi) dönücekse eger tamam, ama o zaman Traore'yi de alsınlar.

--------Romero---------

Kazım--Cana-Culio--Arda

-----Traore-Marica------

/

--------Romero---------

-------Lorik Cana-------

Kazım----Culio------Arda

-----Traore-Marica------

Mevcut sartlarda benim tercihim:

-------Marchetti--------

------Cana---Culio------

-------*Transfer--------

Kazım--Mutu/Baros--Arda

*Andrea Cossu, Karim Ziani, Ibricic, Trochowski; Hagi oraya gereken adamı bulur koyar. En kötü sartlarda Arda serbest oynatılır, Pino sola cekilir o fazla problem degil. Fakat kaleci transferi olmazsa olmazı bu takımın. CSKA Moskovalı Akinfeevin sözlesmesi sezon sonu bitiyor, simdiden baglansa keske. Her sene onu getir bunu götür yapmaktansa bir kere alınır, ama iyi alınır, iyi de ödenir. Takım senelerce kaleci aramaz.

MAŞALLAH bu kadroya Mete reis.

bu marica yalan bence, yoksa açıklamazdı, bizim adnan brotherslar transferleri sessiz sedasız yapıyorlar, kimse araya giripte fiyat artmasın diye

Üst Alt