CL 15/16 C Grubu 1. Maç | Galatasaray 0-2 Atlético Madrid | M.S | 15 Eylül | TRT 1 - Sayfa 146 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

CL 15/16 C Grubu 1. Maç | Galatasaray 0-2 Atlético Madrid | M.S | 15 Eylül | TRT 1

Niasse yi de alacakti ki daha tatli ortam olussun evlatlar bulussun

Sent from my iPhone using Tapatalk

adam top süremiyor la :D

umut kaç kere top sürücem diye düştü.

Ve kurtarıcı diye girdi.

Emre çolaka kızamıyorum.maç formu kötüydü eyvallah.Ama emre arada da olsa faydalı bir yedektir.Yine bir tekniği çalımı kesmesi var.

Bu umutun sahaya alınma mantığını çözene marlboro

buraki 10m euroya satmayip meloyu 3.7 ye satip tahiri yonetim basarisidir diyen bir baskana sövülmezde ne yapilir,ulan buna benzer bir seyi devlet baskaniyken yapsa yüce divanda vatana ihanetle yargilanir,sifatsizzzzzzz

Poldi bu saatten sonra nah iyi oynar...

Sen kameralar önünde neden arkasından böyle konuşuyorsun mal herif. Aslında Burak'tanda memnun değilsin ama o evlat...

BAM lı kadromuzda bile Keita Kewell Baros Arda Lincoln Elano falan vardı.

Şimdi kadrodaki leş sayısı 8 se kaliteli futbolcu sayısı sadece 3.

İşte sorunun asıl kaynağı bu.

Dzemaliyi neden gönderdin hamzaâaaaaaaaaaa evlat değil diyemi. Jeme verdiğin paraya oynuyordu adam

D5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

hamza yerlilerle ilgili tek kelime olumsuz konuşamaz,şakamı yapıyorsunuz

buraka selçuga sabriye semihe tek laf etse anında terim arar dalagını s...... yamultur valla bir telefona bakar iş

adam top süremiyor la :D

umut kaç kere top sürücem diye düştü.

Ve kurtarıcı diye girdi.

Emre çolaka kızamıyorum.maç formu kötüydü eyvallah.Ama emre arada da olsa faydalı bir yedektir.Yine bir tekniği çalımı kesmesi var.

Bu umutun sahaya alınma mantığını çözene marlboro

Aslında Hamza nın ilk yarı mantigini cozdum galiba. Bu madrid kontra atak takimi evimizde bizden hucum futbolu bekliyorlar. Biz atak yapmazsak onlarda kontra atak yapamaz rakibi sasirtmis oluruz gibi bisey dusundu herhalde

Sent from my iPhone using Tapatalk

Hamza Hoca 2. yarıdaki oyunu beğendim mi demiş :DD Ahahaha ulan adamların olayı o zaten. Seni bırakıyorlar kendi haline, üzerlerine gidip top kaybettiğinde 2-3 tane çakıp bırakıyorlar. Adamlar ter idmanı yaptı resmen sen övünmeye devam et.

hadi paran yoktu 6 haziranda oyuncular serbest kalıyo sözleşmesi biten vede çok kaliteli oyunculardı bunlar öbzek biraderler külübün içine nasıl ettiniz lan azize desen gel galatasarayın içine et bu kadar edemezdi

Üst Alt