CL 15/16 C Grubu 2. Maç | Astana 2-2 Galatasaray | MS | 30 Eylül | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

CL 15/16 C Grubu 2. Maç | Astana 2-2 Galatasaray | MS | 30 Eylül

sampiyonlarligi.png

Untitled_1_copy.png

astana-arena.jpg

Champions League 15/16, C Grubu 2. Maç
Astana - Galatasaray
Astana Arena
30 Eylül, TSI 21:45

Moderatör tarafında düzenlendi:
Chedjou'yu ilk defa öl'de denemememiz gereken maçtır.

Muslera
Denayer Chedjou Balta Carole
Selçuk Jose
Sinan Wesley Yasin
Podolski​

Bu maci kazanamazsak kovulmali. Kethevoama, Twumasi, Kabananga üclüsü bizimkilerin icinden gecerse sasirmayacagim.

Muslera
Sabri Chedjou Denayer Carole
Rodriguez Selçuk
Sinan Sneijder Yasin
Podolski

Son düzenleme:
Astana'nın ŞL elemesinde ilk APOEL maçının 45 dakikasını,2. maçın tamamını izledim.2.maçta kaleye toplam 3 kez gittiler.Ofsayt golle turladılar.Rahat yenmemiz lazım.ŞL'nin en zayıf ekibi.Sadece suni çim sıkıntı.

Daha önce konusunu açmıştım.Şampiyonlar Ligi gruplarında bir takımdan 6 puan almışlığımız yok.

Deplasmanda gol yemediğimiz son Şampiyonlar Ligi maçı 2002'deki 2-0'lık Lokomotiv Moskova maçı.

Şampiyonlar Ligi'nde deplasmanda 6 galibiyetimiz var:

Hertha 1-4
Nantes 0-1
Lokomotiv 0-2
Cluj 1-3
Braga 1-2
Schalke 2-3

Şampiyonlar Ligi'nde Juventus(20) ve İnter(17)'den sonra Bayern Münih'le beraber en çok kırmızı kart gören 3. takımız(15).En çok kırmızı yiyen oyuncularımız ise:

Vedat 3
Hakan Ünsal 2
Taffarel 1
Hagi 1
Suat Kaya 1
Emre B. 1
Capone 1
Hasan Şaş 1
Ayhan 1
Tomas 1
Arda 1
Selçuk 1

11'im ise bu :

1341563_Galatasaray_SK.jpg

Berabere biter bence. Hem Selcuk takima dönüyor hemde Hamza yine spastik bir 11 ile cikar maca muhtemelen hem de rakip zayif.

Böyle takimlari bizimkiler her zaman kücümsüyor ister istemez.

Astana'nın ŞL elemesinde ilk APOEL maçının 45 dakikasını,2. maçın tamamını izledim.2.maçta kaleye toplam 3 kez gittiler.Ofsayt golle turladılar.Rahat yenmemiz lazım.ŞL'nin en zayıf ekibi.Sadece suni çim sıkıntı.

Daha önce konusunu açmıştım.Şampiyonlar Ligi gruplarında bir takımdan 6 puan almışlığımız yok.

Deplasmanda gol yemediğimiz son Şampiyonlar Ligi maçı 2002'deki 2-0'lık Lokomotiv Moskova maçı.

Şampiyonlar Ligi'nde deplasmanda 6 galibiyetimiz var:

Hertha 1-4
Nantes 0-1
Lokomotiv 0-2
Cluj 1-3
Braga 1-2
Schalke 2-3

Şampiyonlar Ligi'nde Juventus(20) ve İnter(17)'den sonra Bayern Münih'le beraber en çok kırmızı kart gören 3. takımız(15).En çok kırmızı yiyen oyuncularımız ise:

Vedat 3
Hakan Ünsal 2
Taffarel 1
Hagi 1
Suat Kaya 1
Emre B. 1
Capone 1
Hasan Şaş 1
Ayhan 1
Tomas 1
Arda 1
Selçuk 1

11'im ise bu :

1341563_Galatasaray_SK.jpg

Deplasmanda 0-2 öne geçip 2-2 biten Milan ve Barcelona deplasmanları ile 2 sene önceki hakemin verdiği uyduruk penaltıyla 2-2 biten Juventus maçları da bu listede olsaydı çok daha güzel olurdu.

hiç de çantada keklik maç değil. yolculuk uzun olacak nem ve sıcaklık farkı var. özellikle rakımdan dolayı adaptasyon sorunu olabilir ben puan kaybedeceğimizi düşünüyorum inşallah yanılırım

Üst Alt