CL 15/16 C Grubu 4. Maç | Benfica 2-1 Galatasaray | M.S | 3 Kasım | TRT 1 - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

CL 15/16 C Grubu 4. Maç | Benfica 2-1 Galatasaray | M.S | 3 Kasım | TRT 1

Üşenenler son paragrafı okuyabilir ama ben yine de detaylı yazacağım.Öncelikle Şampiyonlar Ligi gruplarında daha önce içeride dışarıda yendiğimiz bir takım yok bunu söyleyeyim.Lakin Benfica da deplasmanda yenilmeyecek bir takım da değil.Bana göre Şampiyonlar Ligi takımı da değiller.İyi bir UEFA takımı diyebiliriz.Bu yüzden onları UEFA'ya itelemeliyiz.Son 5 yılda katıldıkları ŞL'de sadece 1 kez gruptan çıkmışlar zaten.Geçen sene Zenit,Leverkusen,Monaco gibi dişlerine göre bir grupta 5 puanla sonuncu olmuşlar.Orta sahalarındaki kilit isim Samaris cezalı.Şimdi gruptaki ihtimalleri bir değerlendirelim.

O grup gercekten cok ilgincti gecen sene. Monaco 4 gol atip 1 gol yiyerek 1.cikti o grupta :D

Uefaya gidiceksek kupayi almak lazim yoksa yari finale falan degismem clde üst turu.

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Samaris'in olmamasi cok iyi. Yani imkansiz degil kazanmak ama Ugur'un dedigi gibi daha CL'de hic bir takimi iki macta da yenemedik. Ben ne yazik ki bu "serinin" devam edecegini düsünüyorum, beraberlik bekliyorum bu mactan en fazla.

Ama kazanirsak tadindan yenilmez vallah. Benfica hafta sonu 3 tane yemisti Sporting den mesela.

Muslera
Denayer Chedjou Hakan Olcan
Bilal Selçuk
Yasin/Emre/Sinan Sneijder Podolski
Burak

yedekler: cenk semih sabri jem emre sinan umut

vasat bir kadromuz var 1 puana hayir demem ama yenilsek de önemli degil. en azindan 7 puanla uefaya gitmis oluruz. hücumda resmen 4.oyuncuyu yazamiyoruz. hepsi birbirinden vasat.

Emre çolak hangi avrupa maçında veya ligdeki hangi deplasmanda iyi oynamışki bu maçta oymasın. VitaminsiZ herif tam arena topçusu oldu çıktı. Ezerler onu portekizde

İçerideki Braga maçında çok iyiydi.Deplasmandaki Braga maçında ilk golde Amrabat'a uzun pası atan adamdı.İçerideki Arsenal maçında da beğendim.Zaten 5 maçta ilk 11'de oynamış CL'de.

Benficadan gerek kadro yapısı gerek futbol olarak ondeyiz. Maçı kazaniriz Allahın izniyle.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt