CL 17/18 ÇF M:2 | Manchester City 1-2 Liverpool | MS | 10 Nisan | Tivibu Spor 2 - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

CL 17/18 ÇF M:2 | Manchester City 1-2 Liverpool | MS | 10 Nisan | Tivibu Spor 2

Mehmet Bey, sizi epey agresif gördüm. @Mustafa Kaya 'dan görmediklerimizi sende görüyoruz bu aralar.

Bey ile başladın sen ile bitirdin Murhi. Mustafa Kaya ancak benim şanımın gölgesi olabilir.

Kesinlikle agresiflik konusunda şanınızın gölgesi bir kenara ucuna yaklaşamam. Üye olduğum vakit Kişiliğinizi yansıtan o avatarı unutamıyorum.

City-Real, City-Barca maçı izlemek istiyordum yalan oldu. Liverpool'u her türlü düdükleyecekler bir sonraki turda yazık oldu City'ye.

Beter olunuz ayrıca! Hahalala Madrid!

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Kesinlikle agresiflik konusunda şanınızın gölgesi bir kenara ucuna yaklaşamam. Üye olduğum vakit Kişiliğinizi yansıtan o avatarı unutamıyorum.

Ben sana bu kadar sevgiyle yaklaşıyorken bu tutumun hoş olmadı. Bu sevgisiz tutumuna devam edersen üzülerek belirtiyorum ki seninde ağzını burnunu kırmak zorunda kalacağım. Hataya selamlar iyi forumlar.

Liverpool umarım alırsın bu sene kupayı...
Liverpool RMA ve Bayern'den birini çekti an direk olarak KO olur. Mümkün değil. Bu turda da inanılmaz bir lobi ve hakem desteğiyle sonuca gittiler. İlk yarı sonunda 2-0 olacak maç hakemin tertemiz golü iptal etmesiyle 1-0 bitti. Pep'i de tribüne yolladı. Zaten o kadar gol atman gerekiyor, hakem de olan golünü vermeyince ister istemez oyundan düşüyorsun. 2. yarı gördük zaten bunu. Salah'da golü atınca tur bitti. Tek bu maç değil geçen maçta Liverpool'un attığı ilk gol ofsayttı, City'nin temiz golü verilmemişti. Yani daha kaç tane hata saymalıyım bilmiyorum. Bu turu galibi net olarak önceden belirlenmiş. Ben UEFA'nın City ve PSG'ye karşı ciddi bir karşıtlığı olduğunu düşünmekteyim. Bunu 2 takımın CL'de oynadığı maçlardaki hakem yönetimlerine bakarak anlayabilirsiniz.

Ben sana bu kadar sevgiyle yaklaşıyorken bu tutumun hoş olmadı. Bu sevgisiz tutumuna devam edersen üzülerek belirtiyorum ki seninde ağzını burnunu kırmak zorunda kalacağım. Hataya selamlar iyi forumlar.

Mustafa Kaya benim gölgemin şanına yaklaşamaz ifadesi hangi sevginin tutumu Mehmetçiğim Arslaner. Hatay sizleri çok seviyor. Sevgi dolu fırınlar dilerim.

Mustafa Kaya benim gölgemin şanına yaklaşamaz ifadesi hangi sevginin tutumu Mehmetçiğim Arslaner. Hatay sizleri çok seviyor. Sevgi dolu fırınlar dilerim.

Sevgi bitmiş, anlaşılan saygıyı da bırakmışsın. Laflara bak.

Mehmet Abi, Tutunamayanları okudun mu?

Üst Alt