CL 17/18 YF M:1 | Bayern Münih 1-2 Real Madrid | MS | 25 Nisan | Tivibu Spor 2 - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
boru değil real bu . dün dedim bayern'i eler diye . ama işin kötü tarafı final tatsız geçecektir. liverpool ördek misali vaklayacaktır :)

Dbp_NCtXkAEEEei

Muthis 1 kare.

Şans,bal diye laf edilen Real üst üste 3.kez CL yi almak için finali kovalıyor.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Tam şans demedim, beceri ve hakem faktörü de dedim. Ancak bir şekilde sonuca gidiyorlar yani. Kimse en iyi futbolu oynadıklarını söyleyemez, son 3 kupalarında da en iyi futbolu oynayan takım değildi. Ama millet bir şey anlamadan bakmışsın sonucu almışlar. Hep böyle oluyor.

Sana demedim yav genel olarak yapılan yorumlara diyorum ben. Kabul edelim son 2 şampiyonluklarında da en çok hakeden takım oldular.

GSCimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Real finali rahat kazanır. Liverpool'un muazzam savunması Roma'dan bile son dakikada 2 gol yiyor. City'e karşı deplasmanda hakem faktörü olmasa turu verecek noktaya getireceklerdi ilk yarıdan. Ronaldo, Asensio falan o defansın içinden geçer. Salah'ı da Ramos'un kucağına verdiler mi rahat bir galibiyet olur.

Bayernin en iyi alman topçulardan oluşan bir takım kurması lazım 3-5 tane de lewa tipi üst düzey avrupalı alsınlar rafinha gibi keko topçulara ihtiyaçları yok sistemi bozuyor böyleleri disipline sadık değiller.

realin kalecisinin içine muslera kaçmış bu akşam..

ronaldoya da elle alarak gol atmaya çalışmak yakışmamış

Bayernin en iyi alman topçulardan oluşan bir takım kurması lazım 3-5 tane de lewa tipi üst düzey avrupalı alsınlar rafinha gibi keko topçulara ihtiyaçları yok sistemi bozuyor böyleleri disipline sadık değiller.

Bayern'in ideal 11'inde olup bugun oynamayan veya oyundan cikmasi gerekenler: Neuer, Alaba, Boateng, Coman, Tolisso*, Vidal, Robben

Tolisso 11 basliyor mu bilmiyorum ama baslamali

Üst Alt