CL 17/18 YF M:1 | Liverpool 5-2 Roma | MS | 24 Nisan | TRT 1 - Sayfa 21 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
yahu liverpool buydu zaten salah gelmeseydi devre arasında muhtemelen 6.lık icin ugrasacaklardı

bu savunmayla buralara gelmeleri fizik kanunlarına aykırı zaten

Garbin afakini sarmissa penaltici Real
Benim iman dolu Mohamed Salahim var
Ulusun, korkma, nasil boyle bir imani bogar
Hakem sikesi dedigin tek disi kalmis canavar

26c6a49c-2126-4489-8112-e3362cae2384_16x9_788x442.jpg
Hakemler türü cityden alıp bunlara verdi ne anlatıyon yaw.

Perrotti'yi 11 oynatıp hatta sağda El Shawari olsa çok farklı olurdu,Tudor maskeli bir td izledik bugün

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

real zaten top oynamıyor o yüzden ligde rezil oldular bende sevmesemde real aynen biz gibi final takımı ve dünyanın en büyük lobi gücüde var

klopp sahaya kendisi cıksa finalde kupa alamaz realin elinden

Katilmiyorum, surekli olarak hakem hatalari Real'in lehinde olmasa buralara gelemezlerdi bu cok net. Winner'liktan ziyade Ronaldo + hakem faktoruyle geldiler.

Nasil Lpool Salaha bakiyorsa, aynisini real Ronaldo ile yapiyor, hatta daha beter durumdalar. Ronaldo kötüyse komple cöküyorlar

Salah'in bu sene yapip woww dedirttigi seyleri Ronaldo 10 senedir yapiyor. Sonuna kadar katiliyorum Real'de Ronaldo olmasa hicbir sekilde bu seviyede tutunamaz.

Liverpool favorim.

Katilmiyorum, surekli olarak hakem hatalari Real'in lehinde olmasa buralara gelemezlerdi bu cok net. Winner'liktan ziyade Ronaldo + hakem faktoruyle geldiler.

Salah'in bu sene yapip woww dedirttigi seyleri Ronaldo 10 senedir yapiyor. Sonuna kadar katiliyorum Real'de Ronaldo olmasa hicbir sekilde bu seviyede tutunamaz.

Liverpool favorim.
Yok Real Lpool finale kalirsa Real kazanir. Bu defans ile Ronaldoyu tutmalari imkansiz. Marcelo da bunlari bunaltir, perisan eder

Üst Alt