Claudio Taffarel Kaleci Antrenörü Olarak Galatasaray'da! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Claudio Taffarel Kaleci Antrenörü Olarak Galatasaray'da!

Cevap: Claudio Taffarel Galatasaray'da!

Hemen hemen her haberin satır arasında ''Vedat'' yer alıyor. Oynadığı zamanlarda da ''Terim'in Prensi'' ünvanıyla epeyce gündemdeydi kendileri ki bir şekilde yine gündeme geldiler. Bakalım ne olacak, nasıl olacak. Hayırlısı...

Bu arada; Taffarel ismine ben de sevinirim. Onun için de hayırlısı...

şo guzell galatasaray şo guzellll hay dilini kuşlar yesin taffoooo hoşgeldin özledim valla seni

Nezih'ten kurtulduğumuza o kadar çok sevindim ki.. Ayrıca Mondragon'un yan toplarda zaafı vardı taa ki Taffarel hocası olana kadar.. Ondan sonra yumruklamayı öğrendi ve Mondragon daha da efsane oldu.. Taffarel; hangi kaleci gelirse gelsin onu eğitecektir ve ona çok şey katacaktır.. Hoşgeldin UEFA panteri..!!

Cevap: Claudio Taffarel Kaleci Antrenörü Olarak Galatasaray'da!

Takıma en az 1 Güney Amerikalı oyuncu transfer edileceğini düşünüyorum. Kaleci antrenörlüğünün yanında son zamanlarda Brezilyalılardan yana yaşadığımız problemler de düşünülmüş olabilir.

Cevap: Claudio Taffarel Kaleci Antrenörü Olarak Galatasaray'da!

ben en çok "çok güzel" demesini özledim :)

hayırlı olsun takımın eğlence kaynağıda olacakdır taffarel sempatik kişiliği ile..

Üst Alt