Clichy, Başakşehir İçin İstanbul'da! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Clichy, Başakşehir İçin İstanbul'da!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Clichy isteyenler kuş ilan edildi sneijderi göndermeye çalışanlar has cimbomlu oldu tabi bunda okulların tatil oluşu da etkili de yine de komik değil.

Muhtemelen bek transferini bire düşürdük ve solla sağ arasından seçim yapıp Linnes sol bek de oynayabiliyor diye sağı seçtik. Muhtemelen Corchia gibi birini alıp bek transferini kapatırız.

yahu bizimle görüsücekse basaksehirli yöneticiler niye karsilasin okadarmi aptallar ?
bizim icin bavullarini mi topluyorlar ?

Son düzenleme:
01.jpg

Dursundan boyle bisey bekliyorum

Bu adam Galatasaray ile görüşmeden gidip basaksehir e imza atarsa dursun istifası için organizasyon baslatilacaktir

Benim merak ettiğim bu Başakşehir'in ne geliri var ki bu kadar adam alıp maaş verebiliyor? Paranın nereden geldiği belli ama bu adamlara FFP işlemiyor mu?

Devletin payı var mı yok mu bilemem ama bizim ülkede birileri bişey başarınca hemen b.k atma çabası da var. Para mevzusunda şöyle düşünüyorum adamlar senin harcadığının 5'te 1'ine lig ikincisi oldu ve CL ön elemesi oynayacak. Büyük ihtimalle AL 'deler. Bu gelirleri de yine transfere harcamadı. Yani adamalr parayı harcamadılar. İlla ki bir yere verecekler. Çok şaşırmamak lazım.

Bek ve kanatta 30 yaş üstü adam istemem normalde ama böyle üst düzey adam olunca sorun olmaz.

Rahat 2-3 sene oynar bu ligde.

sent via GSC

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt